GTP (GameWorld Team Party)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
GTP (GameWorld Team Party)

Ελληνική Clan για το Darkfall
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Καλωσόρισμα στους νέους!

Πήγαινε κάτω 
+38
Lorik Black
Ganja Smoker
iou
Fediuld
Iasonas
darkinject0r
Damastes Duskseeker
Deathbringer Melham
ntrikil
Iraklis
Dimitris Spartiatis
aelaras
Sir StoneScorpion
panda24
Death ItSelf
reggie75
calsidar
Oswulf Sandwood
Sadias
Death Sentence
nikos
aposperittis
dionissos
tolinio
Michael Craven
Faonran Banmond
MentalSymphony
Ifestionas
dannyd
fts
doxitis
maldino
kentavros
Jimaras13
Kelthroun
Roy
Nemamiah
Nathan Drake
42 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Damastes Duskseeker
Sergeant
Sergeant
Damastes Duskseeker


Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : Αρτα

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Νοε 24, 2010 4:37 pm

καλησπέρα ιάσονα, καλώς όρισες στο clan. Ολα είναι εφικτά, αλλα η μαγεία είναι απο τα ποιο δύσκολα να ανέβει, θέλει αρκετά υλικά και χρόνο. Μιας και στο DF μπορείς να ανεβάσεις οποια skill θέλει, οι περισσοτέροι παίζουν hybrids δηλαδή απο όλα και απλα μπορείς να δείξεις προτίμηση σε ποιο mellee/archery ή μαγεία.

Θα τα πούμε και Ingame ποιο αναλυτικά.

Κατέβασε και mumble, να μιλάμε ποιο άνετα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fediuld
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιαν 10, 2011 12:05 pm

Καλημέρα,

Είμαι ο Πάνος (Fediuld) 34. Έχω παίξει στο παρελθόν UO (pre-Trammel era), DAOC και EVE.
Έπαιξα στην κλειστή beta του DF, αλλά μάλλον Alpha θα πρέπει να ήταν Smile σε σχέση με τον κόσμο/σύστημα σήμερα. (για οικογενειακούς λόγους δεν συνέχισα).

Αυτά από εμένα. Δεν έχω παίξει ποτέ κάποιο παιχνίδι το οποίο δεν είχε ως κύριο κέντρο το PVP οπότε μόλις φτιαχτεί λίγο ο χαρακτήρας θα είμαι μπροστά σε όλες τις μάχες.

Btw μένω Αγγλία.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iou
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Kerkyra

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Φεβ 24, 2011 10:06 am

Ya se olous. Eimai o Dimitris 24 xronon k arxisa na kaiyomai k yw me to g. o char m einai enas nanos me nick Jim iou
kapsimo polu epese me oblivion. apo mmo liyo conan. ta leme k ingame Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ganja Smoker
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2011

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μαρ 28, 2011 8:21 pm

kalhspera guys me lene xarh in game Ganja Smoker eimai 24 kai paizw darkfall 3 mhnes sxedon to game einai toumpano ante na mazevomasteee
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lorik Black
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2011

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Απρ 02, 2011 2:20 pm

Γειά με λένε Lorik Black στο παιχνίδι και θα ήθελα να μπω στην clan.
- - - - - - - ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΤΕΛΟΣ - - - - - - - - - -

Είμαι ΣΧΕΔΟΝ καινούργιος. Είχα παίξει 3 ώρες όταν πρωτοβγήκε το trial στο site και αφού δεν είχα πολύ χρόνο δεν το ξεκίνησα. Τώρα ενεργοποίησα κανονικά το account και ξεκίνησα κανονικά. Τώρα έχω ακόμα ~12 ώρες προστασία (από ότι είδα με το νέο trial που έκανα για να δω τι παίζει έχει μειωθεί η προστασία σε 1 ώρα) οπότε μην σας φανεί περίεργο αν η μπαλίτσα πάνω απο το κεφάλι μου συνεχίσει να γυρίζει για περισσότερη ώρα από το κανονικό.

Επίσης για την ώρα είμαι στα ανθρώπινα εδάφη αλλά θα μεταφερθώ προς την πόλη όταν μπορέσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikolas
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Απρ 10, 2011 11:14 am

Γεια σε όλους, Nikolas Rach το ID μου, το παιχνίδι είναι πολύ καλό και δύσκολο... ελπίζω να σας βρω κάποια στιγμή...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Απρ 10, 2011 11:45 am

Φίλε Νίκο σου έστειλα PM με το MSN μου.
Σε κάνουμε και add, θα τα πούμε in-game
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
Azrael
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2011

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μάης 27, 2011 8:29 am

Γεια σας παιδια και απο εμενα.
Το ονομα μου ειναι Σεργιος και ειμαι μαλλον ο παππους του clan (38).
Ειμαι στο game απο την αρχη, τις υπεροχες εκεινες μερες που στηνομασταν 24/7 για να αγορασουμε το game.
Μετα απο τον εκατονταετη πολεμο που ζησαμε με τους Hyperion Vs CotC (ημουνα με τους KGB) κατεληξα με τους Argonauts και στην συνεχεια διεκοψα για 1 χρονο λογο αφιξης διδυμων.
Ειμαι πια πιο casual παιχτης και δυστηχως περιμενω να κοιμηθουν τα παιδια (και η γυναικα) για να παιξω DF.
Ελπιζω σε καλυτερες μερες. Ingame Char : Azrael Aratron
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μάης 27, 2011 2:57 pm

Καλησπέρα, μπερδευτικα και σου εστειλα PM. Αγνοησε το, αφου εισαι ηδη στο Clan Και τα εχουμε πει.

Σου εδωσα προσβαση στο Clan Forum. check it και μιλαμε in-game το βραδακι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
Aegatin Skyheart
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2011

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Σεπ 11, 2011 1:31 am

Γεια σας κι από εμένα παιδιά!!!javascript:emoticonp('Very Happy')
Με λένε Δημήτρη και είμαι καινουργιος στα MMORG games.
Το in-game όνομά μου είναι Aegatin Skyheart και είμαι Elf (όχι Alfar).
Έκανα ήδη αίτηση για την clan από μέσα στο παιχνίδι.

Αλλά θα ήθελα μία μικρή βοήθεια διότι κατα λάθος μπήκα στο portal (ή ότι είναι τελος πάντων) δίπλα στη bank στην Capital City της φυλής μου, στη Charebys και με εβγαλε σε κάτι dungeons, όπου έχω μπλέξει με κάτι workers (monsters) και δεν μπορώ να βγω από εκεί που μπήκα.
Τι να κάνω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aegatin Skyheart
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2011

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Σεπ 11, 2011 1:45 am

Συγγνώμη αλλά πάνω στην ανησυχία μου ξεχάστηκα...

Θέλω να πώ σε όλα τα μέλη του clan και ιδιαίτερα στον suppreme general Nathan Drake και στους Moderators ένα τεράστιο μπράβο για την ενορχήστρωση της προσπάθειας δημιουργίας και διατήρησης μίας ελληνικής clan στο Darkfall!

Καθαρά από περιέργεια μπήκα στην οικογένεια του Darkfall και μιας και είναι μία πολύ αξιόλογη ελληνική προσπάθεια στον χώρο των MMORGs.

Θα ήθελα να με δεχτήτε στο clan και να με βοηθήσετε λίγο να τα βγάλω πέρα σαν καινούργιος που είμαι.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Potakas
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Σεπ 11, 2011 8:37 pm

Aegatin Skyheart έγραψε:
Αλλά θα ήθελα μία μικρή βοήθεια διότι κατα λάθος μπήκα στο portal (ή ότι είναι τελος πάντων) δίπλα στη bank στην Capital City της φυλής μου, στη Charebys και με εβγαλε σε κάτι dungeons, όπου έχω μπλέξει με κάτι workers (monsters) και δεν μπορώ να βγω από εκεί που μπήκα.
Τι να κάνω;

Πήγαινε στο αρχικό δωμάτιο του dungeon που είναι ασφαλές και κάνε recall.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλωσόρισμα στους νέους!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Βοήθεια για νέους παίκτες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
GTP (GameWorld Team Party) :: Darkfall: Ελληνικά forums :: Νέοι παίκτες-
Μετάβαση σε: