GTP (GameWorld Team Party)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
GTP (GameWorld Team Party)

Ελληνική Clan για το Darkfall
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Καλωσόρισμα στους νέους!

Πήγαινε κάτω 
+38
Lorik Black
Ganja Smoker
iou
Fediuld
Iasonas
darkinject0r
Damastes Duskseeker
Deathbringer Melham
ntrikil
Iraklis
Dimitris Spartiatis
aelaras
Sir StoneScorpion
panda24
Death ItSelf
reggie75
calsidar
Oswulf Sandwood
Sadias
Death Sentence
nikos
aposperittis
dionissos
tolinio
Michael Craven
Faonran Banmond
MentalSymphony
Ifestionas
dannyd
fts
doxitis
maldino
kentavros
Jimaras13
Kelthroun
Roy
Nemamiah
Nathan Drake
42 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΣαβ Ιαν 23, 2010 3:14 am

Οι νέοι παίκτες του Darkfall μπορείτε να συστήνεστε σε αυτό το topic. Very Happy

Όσοι είστε νέοι παίκτες και θέλετε να μπείτε στο Clan, τα βήματα είναι τα εξής:
1)Κάντε εγγραφή για την trial από το επίσημο site
https://accounts.eu.darkfallonline.com/account/trial-register.php
2)Αφού κάνετε εγγραφή, κατεβάσετε τον Client και συνδεθείτε στο παιχνίδι, φτιάξτε τον χαρακτήρα σας. Μετά θα μπείτε κατευθείαν στο παιχνίδι σε μία από τις αρχικές πόλεις της φυλής σας.
3)Αφού μπείτε στο Darkfall, κάντε κλικ στο μενού Clans/Browse Clans/Αναζήτηση/Greece/Menu/Recruitment/Apply. Μόλις το κάνετε, απαντήστε μας με reply σε αυτό το topic με το username σας.
4)Αν θέλετε στείλτε μου εδώ στο forum ένα PM (προσωπικό μήνυμα) με το e-mail και το Windows Live Messenger (αν έχετε) και θα σας απαντήσουμε με τα δικά μας.
5)Για κάθε βοήθεια μέσα στο παιχνίδι, θα με βρείτε με το nickname Nathan Drake. Κάντε με friend από το μενού Journal/Friends/Add για να δείτε πότε είμαι online.
6)Αν θέλετε να διαβάσετε οδηγούς για το παιχνίδι, θα πρέπει να μου στείλετε είτε PM εδώ ή και μήνυμα μέσα στο game, για να σας δώσω πρόσβαση στο forum της Clan.

Προσοχή: Επειδή κάποιες φορές ενδέχεται να είμαι Offline, μην ξεχάσετε πριν κάνετε το οτιδήποτε να κάνετε Apply στο Clan απ' το μενού Clans/Browse Clans/Αναζήτηση/Greece/Menu/Recruitment/Apply με το που συνδεθείτε. Από εκεί, μπορείτε να δείτε και τα μέλη του Clan και να επιχειρήσετε να μιλήσετε σε κάποιον γράφοντας /tell nickname Hi (π.χ. /tell Nathan Drake Hi). Συνήθως οι ανώτεροι σε rank βρίσκονται online το μεγαλύτερο διάστημα της ημέρας.

Μπορείτε επίσης να απαντήσετε σε αυτό το topic και να πείτε απλά μια καλησπέρα με το Username σας. Τα υπόλοιπα τα πούμε στο game.

Καλή αρχή σε όλους! Wink


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nathan Drake στις Τετ Μαρ 02, 2011 12:15 am, 12 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
Nemamiah
Private
Private
Nemamiah


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΚυρ Ιαν 24, 2010 5:54 am

Καλημέρα σας, με λένε Νίκο (Mercyful Fate in-game) και νυστάζω Razz

Έχω τσουρουφλιστεί στο παρελθον στο Aion και το WoW και ψάχνω το επόμενο MMO που θα με εθίσει, μέχρι να συνειδητοποιήσω ότι μου καταστρέφει τη ζωή και να σβήσω χαρακτήρα και account για να ξεκολλήσω Razz


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nemamiah στις Τετ Ιαν 27, 2010 11:13 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Roy
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΚυρ Ιαν 24, 2010 9:51 pm

Alloz! Με λενε Roy και λεω να αρχισω να καιγομαι στο Darkfall. Θλεω να μου πειτε αν ο Mage ειναι καλη κλαση για pvp και pve. Στο Wow ειχα καει με τον Mage, γιατι δεν εκανε τιποτα μονος του. Επεφτε πολυ γρηγορα και ουτε λογος για healing, mana restore εκτος αν επαιζες frost.

Ελπιζω το Darkfall να εχει ενα balance αναμεσα στους χαρακτηρες γιατι το imba στοιχειο μου τη δινει απιστευτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΚυρ Ιαν 24, 2010 11:00 pm

Καλησπέρα

Δεν υπάρχουν Classes στο Darkfall. Υπάρχουν έξι races:
Alfar
Dwarves
Humans
Mahirim
Mirdrain
Orks

Άρα διαμορφώνεις εσύ όπως θες τον χαρακτήρα σου.Υπάρχουν όμως και ξεχωριστά βασικά attributes. Mirdrain και Alfar είναι για μαγεία, οι Dwarves γίνονται καλοί crafters, οι Orks ειναι για melee (μάχες σώμα με σώμα) κτλ. Ανάλογα με το τι θες να κάνεις. Αλλα μην περιμενεις και μεγαλη διαφορα. Αναλογα με το ποσο δουλευεις ενα skill αντιστοιχα αναπτυσσεται. Παιζεις οπως θες.

Μελλοντικά εχει ακουστει ότι θα φτιάξουν τις Prestige Classes, οι οποίες θα είναι οι εξής:
* Assassin
* Druid
* Enchanter
* Gladiator
* Paladin
κι αργότερα ίσως προστεθούν κι άλλες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
Roy
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΚυρ Ιαν 24, 2010 11:50 pm

Αυτο που με ενδιαφερει περισσοτερο ειναι να μπορω να ανταπεξελθω στο παιχνιδι χρησιμοποιωντας μαγεια. Ειναι εφικτο κατι τετοιο η θα με πετσοκοβουν οι αντιπαλες κλασεις σε δευτερολεπτα? Τα μαγικα εχουν αλλη αισθηση, ιδιως οταν κατεχεις το μεγαλυτερο damage σε ολο το παιχνιδι. Ισχυει αυτο στο Darkfall ή καποιο αλλο skill βγαζει μεγαλυτερο damage?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΔευ Ιαν 25, 2010 7:17 am

Ισχύει και στα ανώτερα levels πρέπει να σου πω ότι η κατάταξη έχει ως εξής: 1)Magic, 2)Melee, 3)Τόξο. Απλά για να μάθεις μαγεία γρήγορα και να καλύψεις το χαμένο έδαφος με τους έμπειρους του παιχνιδιου, πάρε ένα οποιοδήποτε staff και ξεκίνα συνεχώς με Heal Self και Mana Missle. Οταν θα φτασεις το Skill στο 50 θα ξεκλειδώσεις το Greater Magic, το οποίο με τη σειρά του θα πρέπει να το φτάσεις είτε στο 25, είτε στο 50 για να ξεκλειδώσεις τις ανώτερες σχολές μαγείας.
Δες εδώ:
http://darkfall.wikia.com/wiki/Magic

Στο 50 Greater Magic σου συστήνω να πας Fire Magic. Αυτή προτείνουν κι οι περισσότεροι γιατί κάνει το καλύτερο damage. Για να σου ανεβαινει γρηγορα το Lesser Magic αν θες μπορεις να healάρεις συνεχεια με το staff (κι ας εχεις full health).

Αλλα ολα αυτά ειναι στη θεωρία. Γιατί δεν δοκιμαζεις το παιχνιδι πρωτα πριν το αγοράσεις? Δινουνε trial καρτες μαζι με το PC Master. Πιστευω ειδικα στη μαγεια δινει τις περισσοτερες επιλογες απο καθε αλλο MMORPG. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
Kelthroun
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΔευ Ιαν 25, 2010 1:18 pm

Χαιρετώ και εγώ. Δημήτρης και Kelthroun Dreamer online!

Για κάψιμο...τί να πούμε, wow,warhammer,silkroad, και λίγο aion! Αυτά από mmo γιατί αν πιάσουμε και τα άλλα...

Είμαι αρκετό καιρό μέσα, απ'την αρχή σχεδόν, αν και απείχα για 4 μήνες περίπου. Ακόμη δεν είμαι σε κάποιο clan, αλλά αυτή η ελληνική ιδέα μου φαίνεται καλή.

Τα μεγαλύτερα skills μου είναι 2hsword,1hmace,bow,και lesser magic 100. Έχω επίσης craftάρει αρκετά πραγματάκια και πήρα επιτέλους τον πρώτο τίτλο wisdom! Επίσης είμαι πολύ κοντά στο να τελειώσω και το title quest με τα goblin.

Είμαι alfar και δε μπορώ να πω οτι ενθουσιάζομαι με τις ARAC clans, αλλά αν τελικά καταφέρουμε κάτι όλοι οι Έλληνες μαζί, θα το δεχτώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimaras13
Private
Private
Jimaras13


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2010
Τόπος : Athens

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΠαρ Ιαν 29, 2010 3:58 pm

Γεια σας μάγκες! Ονομάζομαι Δημήτρης! In-game όνομα δεν έχω βάλει ακόμα αλλά μάλλον θα βάλω Jimakos.

Λοιπόν έχω καεί στα εξής παιχνίδια.... AoC,Warhammer,WoW,L2,MU,Runes of Magic και κάποια άλλα που μου διαφεύγουν.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentavros
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: kalispera!!!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΚυρ Φεβ 07, 2010 6:28 pm

kalispera apo mena (sorry gia ta greekenglish alla ta windows mou einai sta english).onomazomai miltos eimai apo volo,ksekinisa ta mmo prin 5 xronia me l2 synexisa me wow,ligo aoc,ligo warhammer kai to last game pou epeza itan to Aion,apofasia na arxisw darkfall kai tha xarw na peksw mesa se mia ellinikh clan,molis mpw in game tha kanw aply sto guild,pistevw na ta poume in game.

yg.yparxei kapoios vent pou xreisimopoihte?eimai karanoobas sto game kai sigoura tha xw polles aporeies me to pou ksekinisw.
yg2.an den yparxei vent isws mporw na voithisw se afto to thema.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maldino
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΔευ Φεβ 08, 2010 12:44 pm

Γεια σας παιδια. Με λενε Μαλντινο(στο παιχνιδι maD the1) και ειναι η πρωτη μου φορα που παιζω MMORPG παιχνιδια και μεχρι στιγμης ειμαι πολυ ευχαριστημενος με το Darkfall!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
doxitis
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΔευ Φεβ 08, 2010 2:00 pm

Καλησπέρα και απο εμένα.Με λένε Ντίνο!
Πρώτη φορά παίζω MMORPG και το όνομα μου στο παιχνίδι είναι Doxitis TheKiller!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fts
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 04/02/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: roykoy spak   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΔευ Φεβ 08, 2010 2:16 pm

Γεια σας και από μένα λέγομαι Φώτης, έχω μπει στο παιχνίδι μαζί με έναν φίλο.
Είμαστε σχετικά νέοι σε τέτοια παιχνίδια.
Το όνομα μου στο παιχνίδι είναι roykoy spak
Καλό παιχνίδι σε όλους !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dannyd
Private
Private
dannyd


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα - Περιστέρι

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΤετ Φεβ 10, 2010 10:52 am

Καλησπέρα και από εμένα...
Δημήτρης 32 από Αθήνα - Περιστέρι.
Μπήκα μαζί με τον fts ( roykoy spak ) καθαρά για την πλάκα μας...

Από τέτοιου είδους παιχνίδια δε γνωρίζω τίποτα, σχεδόν όλες οι ορολογίες για εμένα μου φαίνονται Κινέζικα....Κάποια στιγμή κάποιος με ανάστησε και δεν ήξερα πως να πω στον άνθρωπο ευχαριστώ...αισθάνθηκα πολύ βλάκας που δεν ήξερα πως!!!

Έχω φάει τα νιάτα μου σε strategy game ( Travian ) και ήθελε πολύ χρόνο online, είπαμε λοιπόν να παίξουμε κάτι άγνωστο για εμάς.

Μπήκαμε στη συμμαχία αυτή διότι απλά είναι Ελληνική, δε γνωρίζουμε κανέναν αλλά ελπίζω αυτό να αλλάξει :-)

Μη περιμένετε πολλά από εμένα, θέλω χρόνο να μάθω τα βασικά, ακόμα δε ξέρω πως να στείλω μήνυμα σε κάποιον

Μπαίνω στο game τα πρωινά που είμαι στη δουλειά όταν έχω τον χρόνο και δε κόβεται το ιντερετ

Ingame Name : koykoy spak

Καλό παιχνίδι σε όλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ifestionas
Private
Private
Ifestionas


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΠαρ Φεβ 12, 2010 11:34 am

Για σας κ απο μένα το ονομα μου ειναι Πασχάλης κ ingame ειμαι ο Ifestionas Bloodline

εγω έπαιζα WOW πριν πέντε χρόνια κ ξανάρχισα τώρα με Darkfall.

Για να μιλήσεις με κάποιον πρέπει να γράψεις στο chat (/tell κ το όνομα του παίχτη).

Τα λέμε ingame.

Συνήθως μπαίνω κατα τις 5:00am εως τις 1:00pm αλλα μπορεί κ να μπαίνω κ σπαστά ανάλογα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MentalSymphony
Private
Private
MentalSymphony


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : Somewhere in time...

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΠαρ Μαρ 05, 2010 4:21 pm

Καλησπέρα σας,

Είμαι η Ιωάννα 22 ετών από Αθήνα.

Έπαιζα και παίζω Lord of the Rings Online και λίγο wow.

Ελπίζω να τα πούμε ingame Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Faonran Banmond
Private
Private
Faonran Banmond


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 19/04/2010
Τόπος : Αθήνα

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΔευ Απρ 19, 2010 5:16 pm

Γεια σας παιδιά! Είμαι ο Γιάννης, 16 χρονών...

Έχω παίξει WoW, Dungeons and Dragons Online, Lineage 2, ενώ έχω λιώσει με RP! Razz
Τα λέμε in-game!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Michael Craven
Sergeant
Sergeant
Michael Craven


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Ηράκλειο

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΠαρ Απρ 23, 2010 6:49 am

Γεια σας,
Ονομαζομαι Μιχαλης και θελω να εκφρασω τον προβληματισμο μου.
Εχω δει παρα πολλα video στο youtube για το Darkfall,πρεπει να αναφερω οτι δεν το εχω ακομα, και αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι οι μαχες ειναι σαν το Πασχα... Γεματες βεγγαλικα.
Για να μην παρεξηγηθω, το παιχνιδι μου αρεσει παρα πολυ (γι'αυτο και το ψαχνω τοσο...), αλλα ειμαι πιο πολυ, της πιο ρεαλλιστικης μαχης χωρις πολλα ξορκια. Αν λοιπον αποκτησω το παιχνιδι, περαν των αλλων δραστηριοτητων με τις οποιες θα ασχοληθω, (που αυτο ειναι που με εχει γοητευσει, οι παρα πολλες επιλογες), θα καταφερω να απολαυσω μαχη σωμα με σωμα, ή θα βρισκομαι παντα ξαπλωμενος απο ενα πυροτεχνιμα;
Ευχαριστω εκ'των προτερων.



Υ.Σ. Εχω διαβασει τι λεει για αυτο το θεμα το επισημο site, αλλα θελω και την δικη σας γνωμη.
Υ.Σ.2. Αν τελικα αποκτησω το παιχνιδι, το in-game ονομα μου θα ειναι Michael Craven.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolinio
Sergeant
Sergeant



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : κορδελιο

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΠαρ Απρ 23, 2010 9:25 am

Μιχάλη παίζω το Darkfall ακριβώς όπως θέλεις να το παίξεις κι εσύ.Στην αρχή σίγουρα έχεις μειονεκτήματα με τον τρόπο της κοντινής μάχης άλλα όσο αποκτάς "εμπειρία" στο παιχνίδι βελτιώνεις και τον τρόπο που πλησιάζεις κάποιον για να χρησιμοποιείσεις τα δικά σου skill.
Για εμένα που είναι το πρώτο ΜΜΟ που παίζω αυτό είναι και το σημαντικότερο.Δλδ να προσπαθήσω να μετατρέψω το μειονέκτημα μου σε πλεονέκτημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΠαρ Απρ 23, 2010 9:40 am

Όπως είπε κι ο Τόλης, όλα είναι θέμα συνήθειας. Το Darkfall είναι το δυσκολότερο MMO, ακριβώς επειδή είναι και το πιο ρεαλιστικό. Όλες οι κινήσεις γίνονται real-time, αλλά ειδικά αν ξέρεις να παίζεις κι αν έχεις ορίσει σωστές συντομεύσεις πάνω στο mouse ή στο πληκτρολόγιο (δίπλα στα WASD) τότε με την εμπειρία όλα θα γίνονται αρκετά αυτοματοποιημένα από ένα σημείο κι έπειτα.

Μην σε ανησυχεί τίποτα. Δοκίμασέ το πρώτα να δεις αν σου ταιριάζει. Trials δίνουν κατά καιρούς στο PC Master και στα περισσότερα game sites. Αν δεν έχεις trial στείλε μου ένα PM εδώ στο forum να σου στείλω ένα.

Για οποιαδήποτε βοήθεια θελήσεις, αφού μπεις μέσα στο game, πήγαινε στο μενού "Clans/Browse Clans/Αναζήτηση/Greece/Menu/Recruitment/Apply". Θα χαρούμε να σε βοηθήσουμε Καλωσόρισμα στους νέους! Icon_biggrin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
Michael Craven
Sergeant
Sergeant
Michael Craven


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Ηράκλειο

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΠαρ Απρ 23, 2010 9:53 am

Παιδια σας ευχαριστω παρα πολυ... Να ειστε καλα. Ελπιζω να τα πουμε συντομα και in-game. Καλωσόρισμα στους νέους! Icon_biggrin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dionissos
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΣαβ Μάης 22, 2010 5:34 pm

Γεια και από μένα το όνομα μου είναι ingame είναι Vakhos Dionissos. Το game μου αρέσει αρκετά και πιο πολύ λόγο του hardcore χαρακτήρα του.
Αυτή την βδομάδα μόνο δεν θα μπορέσω να παίξω αλλά από την άλλη και πιστεύω για όλο το καλοκαιρί θα είμαι μαζί σας Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aposperittis
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΤρι Μάης 25, 2010 9:56 am

Καλησπέρα παιδιά! Με λένε Μάριο και είμαι νέος στην παρέα σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΠεμ Μάης 27, 2010 11:51 am

gia sas paidia.exo akousei gia to darkfall edo kai arketa xronia.etoixe thn kuriakh na psakto meso youtube gia to game kai pragmatika me ayta pou eida entiposiastika. sth sunexeia arxisa na dioabazo gia to game apo diafora site polu kala sxolia kai bebaia DIABASA kai to epiko apo ola OTI DEN EXEI EXP.epeidh prin mpo sthn diadikasia na to agoraso thelo na to dokimaso meso kapiou trial mhpos yparxei dunatothna na broume kana dio kartes dokimhs wste na to dokimazo kai ego kai o kolitos mou ??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΠεμ Μάης 27, 2010 12:37 pm

Καλησπέρα Νίκο, στείλε μου PM για να σου στείλουμε μία trial. Μας έχουν μείνει ορισμένες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
nikos
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! EmptyΠεμ Μάης 27, 2010 8:44 pm

se eyxaristo file mou sou esteila pm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλωσόρισμα στους νέους!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Βοήθεια για νέους παίκτες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
GTP (GameWorld Team Party) :: Darkfall: Ελληνικά forums :: Νέοι παίκτες-
Μετάβαση σε: