GTP (GameWorld Team Party)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
GTP (GameWorld Team Party)

Ελληνική Clan για το Darkfall
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Καλωσόρισμα στους νέους!

Πήγαινε κάτω 
+38
Lorik Black
Ganja Smoker
iou
Fediuld
Iasonas
darkinject0r
Damastes Duskseeker
Deathbringer Melham
ntrikil
Iraklis
Dimitris Spartiatis
aelaras
Sir StoneScorpion
panda24
Death ItSelf
reggie75
calsidar
Oswulf Sandwood
Sadias
Death Sentence
nikos
aposperittis
dionissos
tolinio
Michael Craven
Faonran Banmond
MentalSymphony
Ifestionas
dannyd
fts
doxitis
maldino
kentavros
Jimaras13
Kelthroun
Roy
Nemamiah
Nathan Drake
42 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Death Sentence
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 11, 2010 3:46 pm

Geia ki apo mena.Mpika prosfata sto clan sas (me nickname Death Sentence) kai exw na pw ta kalytera logia, eilikrina eimai poly efxaristimenos me tin organwsi kai to social enviroment pou epikratei.Me lene dimiri eimai 27 xronw kai gia olo to kalokairi tha doulevw se ena ksenodoxio se kapoio paraliako xwrio ths xalkidikis,opote exw arketo elefthero xrono kai tha ta leme sixna.Asxoloumai me to WoW edw kai 5misi xronia kai afti tin periodo to wow kanei mia koilia,opote to darkfall einai mia efxaristi allagh.Elpizw na kataferw na prosferw ki egw kati stin proodo tou guild kai stin epitefksi twn goals mas.Ta leme mesa Very Happy

edit: Posoi dimitrides eimaste pia ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sadias
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 17, 2010 8:55 am

Καλημέρα παιδιά.Με λένε Χρήστο και από σήμερα το πρωί είμαι μέλος του clan.Είμαι παίκτης 3 ημερών και ζητάω κατανόηση αν τυχών σας κάνω πολλές ερωτήσεις...

Ελπίζω να τα πούμε και ingame ( το όνομά μου είναι Chris Sadias ) και το βασικότερο να περάσουμε καλά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Oswulf Sandwood
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 19, 2010 12:37 pm

Kalispera pedia me lene Mihali kai eimai kai ego pektis 3 imeron Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
calsidar
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Αυγ 02, 2010 9:06 am

καλησπερα.
ονομαζομαι Παναγιωτης και πηρα το θαρος να γραφτω στο site σας επειδη ελπιζω οτι δεν θα υπαρξει προβλημα με την εγγραφη μου στην clan ;p ;p.
ειμαι 27 και ειπα να δωσω μια ευκαιρία σε αυτο το παιχνιδι που Θαψανε οταν βγηκε και δεν ασχοληθηκα τοτε.
το game ειναι μια πολυ καλη μιξη ultima + daggerfall/morrowin και μου φενεται αρκετα καλο.Βαριεμε ομως και θα ηθελα να δω πως ειναι να ανηκεις se mia clan και τη μπορεις να κανεις πλεον μεσο αυτης ετσι ωστε να κατασταλαξω αν μου αρεσει το παιχνιδι για να το αγορασω.
Μου αρεσει να συνεργαζομαι με αλλους για κοινα θεματα που ειναι ενδιαφεροντα κ με κοινο σκοπο +δεν κανω "πουστιες" μεσα σε παιχνιδια οπως και αν λεγεται αυτο.
ευχαριστω πολυ και ελπιζω να αποτελεσω μελος ;p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Michael Craven
Sergeant
Sergeant
Michael Craven


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Ηράκλειο

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Αυγ 02, 2010 10:34 am

Γεια σου Παναγιωτη και καλωσηρθες...
ΠΕριμενε μεχρι να επιστρεψει ο Nathan Drake που ειναι ο Supreme General του clan, (μπορει και να εχει επιστρεψει βεβαια...) και θα σου πει εκεινος τι και πως... Wellcome...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolinio
Sergeant
Sergeant



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : κορδελιο

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Αυγ 02, 2010 4:12 pm

γεια και σε σενα παναγιωτη...εαν εχεις καποια απορια και εισαι και στο game μπορεις να μιλησεις και μαζι μου με pm γραφοντας στο chat
/tell tolinio tziorinio και το κειμενο που θες.
θα σε εστελνα εγω μυν. αλλα δεν ξερω το ονομα σου στο παιχνιδι..θα ειμαι μεσα μετα τις απο τις 2-5 μεσημερι και 9 εως περιπου τις 2 το βραδυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Αυγ 09, 2010 8:25 am

Πίσω είμαι guys.
Παναγιώτη πήγαινε στο μενού Clans/Browse Clans/Αναζήτηση/γράψε Greece/μετά Menu/Recruitment/Apply .

Και όταν κάνεις Apply πες μας να σε εντάξουμε στο Clan.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
reggie75
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ANTWNHS   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Αυγ 24, 2010 2:23 pm

Παιδια καλησπερα.Ειμαι ο Αντωνης απο χαλανδρι 35 ετων .Ειμαι casual παικτης και εχω μπει περισσοτερο για τον χαβαλε.καταλαβαινετε και απο την ηλικια μου οτι εχω και αυξημενες οικογενειακες υποχρεωσεις Smile) Αυτο δεν σημαινει βεβαια οτι δεν με ενδιαφερει το παιχνιδι και οτι θα ειμαι αδιαφορος λειτουργοντας εις βαρος της clan ισα ισα.Απλα μου αρεσει το χαλαρο παιχνιδι και οχι πιεση του στυλ πρεπει να κανεις αυτο,πρεπει να πας εκει κτλ. Οταν δεν απανταω στο chat θα ειμαι afk λογω μπεμπη Smile) Ειμαι ετοιμος να βοηθησω οσο μπορω και οταν μπορω με τρελα και ροδελα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Michael Craven
Sergeant
Sergeant
Michael Craven


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Ηράκλειο

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 25, 2010 8:13 am

Antwnh kalosorises kai mhn agxwnesai katholou... Oloi xalaroi eimaste kai paizoume apokleistika kai mono gia xavale. Game einai vr' aderfe!! Ta leme ingame...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Death ItSelf
Private
Private
Death ItSelf


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2010
Ηλικία : 51

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Αυγ 25, 2010 6:37 pm

Kαλησπερα και απο μενα.Γιαννης απο Ηρακλειο Κρητης.Μετα απο WoW,Warhammer και λιγο Αion ειπα να δωσω τα φραγκα καπου που υπαρχουν και Ελληνες(ολοι πρεπει να την στηριξουμε την προσπαθεια)Τα βρισκω λιγο σκουρα με τον χειρισμο αλλα σιγα σιγα ολα θα βρουν την θεση τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Michael Craven
Sergeant
Sergeant
Michael Craven


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Ηράκλειο

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Αυγ 26, 2010 7:07 am

Ela re patriwth!! Wellcome!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Αυγ 26, 2010 9:02 am

Death ItSelf έγραψε:
Kαλησπερα και απο μενα.Γιαννης απο Ηρακλειο Κρητης.Μετα απο WoW,Warhammer και λιγο Αion ειπα να δωσω τα φραγκα καπου που υπαρχουν και Ελληνες(ολοι πρεπει να την στηριξουμε την προσπαθεια)Τα βρισκω λιγο σκουρα με τον χειρισμο αλλα σιγα σιγα ολα θα βρουν την θεση τους.
Καλησπέρα Γιάννη, καλώς ήρθες στην παρέα. Κάνε κι εσύ Apply στο Clan όπως γράφω πιο πάνω και σε περιμένουμε In-game.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
panda24
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 06/09/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 06, 2010 11:14 pm

hello eimai o Lefteris 27 xronon kai den exo kamia alli empiria apo online games oso kai an fenete periergo

ingame name panda24 lefteris Smile)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolinio
Sergeant
Sergeant



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : κορδελιο

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Σεπ 07, 2010 9:57 am

Λευτέρη και εγώ παρθένος ήμουνα από τέτοια παιχνίδια ....στο DF ξεπαρθενιάστικα και τώρα είμαι και στατηγός (παναθεμά με ).Με φτύνω όλη μέρα στον καθρέφτη για την λεβεντιά μου...γι αυτό μη μασάς πάρε το σπαθί σου και ΝΤΟΥΥΥΥΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sir StoneScorpion
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Σεπ 17, 2010 5:51 pm

με λενε γιαννη ειμαι o Sir Stonescorpion στο παιχνιδι ειμαι 16 χρονων απο Λουτσα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sir StoneScorpion στις Τρι Οκτ 05, 2010 1:06 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aelaras
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 19, 2010 9:03 pm

kalispera kai apo mena paides.to onoma mou einai theodoros eimai 42x kai palia..to 2009 diladi hmoun stous argonauts..stamatisa to game gia kana 6mino kai namai pali edo..eimai episis kai palios paixths sto eve-online..
kalos sas brika Very Happy kai kalo gaming se olous cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimitris Spartiatis
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Οκτ 03, 2010 2:04 pm

Geia sas eimai o Dimitris kai eimai 20 eixa 3anapai3ei palia gia 2 weeks alla stamatisa kai twra eimai pali pisw me neo char kali mas stadiodromia!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Iraklis
Private
Private
Iraklis


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Οκτ 12, 2010 4:13 pm

Γεια σας και απο μενα.Ειμαι ο θεοδωρος απο Καβαλα.
Καταρχην Βραβο για την προσπαθεια δημιουργιας 1ς Αξιολογου και προτοτυπου GAME που απο
οτι φαινετε εχει μελλον.Θα το ηλεθα να βελτιωνετε στα σημια και να πιασει κορυφη!
Η προσπαθεια παντος ειναι φοβερη και σηγουρα εκανε νεα εποχη οταν προτοβγηκε
στον τομεα τον ΜΜΟς.
Και εγω για το χαβαλε μπηκα εχω ασχοληθει με Wow , Ln2 και πολλα αλλα offline RPG αλλα και FPS onlines games οποτε ειμαι μαλλον παλιος και δεν μασαο στα ζορια του D.F.
Θα ηθελα να μπω σε καπιο κλαν πρεπει να εχω καπιο level η γινετε απο την αρχη?
Δηλαδη μπορω να γραφτω κατευθιαν?
Ακομα με τα cheateria τι γινετε? ακουσα εχουνε βγει πολλα τα εχουνε πιασει ολα
η θα πεσω σε κανενα να ξερω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Οκτ 12, 2010 5:20 pm

Καλησπέρα Θεόδωρε.
Μπες στο παιχνίδι και μετά επέλεξε Clans/Browse Clans/Αναζήτηση/Greece/Menu/Recruitment/Apply.

Σου εστειλα και PM με το MSN μου.
Ναι, τους cheaters τους πιάνουνε στις περισσότερες περιπτώσεις.
Τα υπόλοιπα τα λέμε in-game.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
ntrikil
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Οκτ 14, 2010 6:34 pm

Γεια σας κι απο μενα! Συγχαρητηρια για το forum....
καλως σας βρηκα παιδια! εντελως νεος στο darkfall αλα μου φαινεται παιχνιδι με πολλες επιλογες..θα δειξει! τα λεμε on line
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Οκτ 16, 2010 12:07 am

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο Clan.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nathan Drake στις Δευ Οκτ 18, 2010 11:40 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
Deathbringer Melham
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Οκτ 18, 2010 11:04 am

kalimera paidia, merikoi me xerete idi, oi alloi elpizw na me gnwrisete... eimai neos, k pragmatika ehw porwthei me to game

ehw paixei polla rpg, k kana 2 mmorgs.. ta leme ingame
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Damastes Duskseeker
Sergeant
Sergeant
Damastes Duskseeker


Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : Αρτα

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Οκτ 20, 2010 6:58 pm

καλησπερά και απο εμένα, και καλώς σας βρήκα παιδιά. Αγγελος, ingame Damastes Duskseeker.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darkinject0r
Private
Private
darkinject0r


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2010

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Νοε 21, 2010 4:29 am

hello all
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Iasonas
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2010
Ηλικία : 43
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα στους νέους!   Καλωσόρισμα στους νέους! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Νοε 24, 2010 12:55 pm

Καλησπέρα σε όλους Very Happy
Ιάσονας από Ηράκλειο Κρήτης
Ανυπομονώ να σας δω in-game
Το όνομα του χαρακτήρα μου είναι Tahliat
Σκέφτομαι να παίξω όσο κοντά σε mage γίνετε είναι αυτό εφικτό Question
ή πρέπει να ασχοληθώ αρκετά και με τα άλλα skills?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλωσόρισμα στους νέους!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Βοήθεια για νέους παίκτες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
GTP (GameWorld Team Party) :: Darkfall: Ελληνικά forums :: Νέοι παίκτες-
Μετάβαση σε: