GTP (GameWorld Team Party)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
GTP (GameWorld Team Party)

Ελληνική Clan για το Darkfall
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Πως θα συμμετάσχετε στο Clan μας

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Πως θα συμμετάσχετε στο Clan μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πως θα συμμετάσχετε στο Clan μας   Πως θα συμμετάσχετε στο Clan μας EmptyΣαβ Ιαν 23, 2010 3:45 am

- Για να μπείτε στο Clan Greece του Darkfall κάντε τα εξής:
1)Καταρχήν αν δεν έχετε αγοράσει το παιχνίδι Darkfall, στείλτε μου PM στο forum
2)Αν είστε στο στάδιο αγοράς του παιχνιδιού, τότε αφού το κάνετε Install και συνδεθείτε, δημιουργήστε τον χαρακτήρα σας. Καλό είναι να επιλέξετε Human ή στη χειρότερη Dwarf ή Mirdain, καθώς τα 3 συγκεκριμένα races βρίσκονται στο Alliance μας (εγώ είμαι Human συγκεκριμένα). Αν επιλέξετε Human, τότε από τις Starting cities επιλέξτε το Monkfield, για να είμαστε όσο το δυνατόν πιο κοντά (το Clan μας βρίσκεται προσωρινά στο Copperdale)
3)Για να κάνετε Join το Clan:
α)Αφού μπείτε στο παιχνίδι, από το βασικό μενού πάνω αριστερά κι επιλέξτε Clans
β)Επιλέξτε Browse Clans
γ)Κλικ στο φακό για αναζήτηση. Γράψτε την λέξη Greece και πατήστε το πράσινο βελάκι.
δ)Κλικ στο Greece
ε)Κλικ στο Menu
ζ)Κλικ στο Information/Recruitment
η)Κλικ στο Apply
Θυμηθείτε να μου στείλετε PM από αυτό το forum, με το nickname σας.
4)Εντός 48 ωρών θα δεχτούμε την αίτησή σας και θα σας βρούμε μέσα στο παιχνίδι προμηθεύοντάς σας με τα ανάλογα αντικείμενα.
5)Παρακαλώ κάντε με παράλληλα add στους Friends σας (Nathan Drake) ως εξής:
α)Από το βασικό μενού, πηγαίνετε στο Journal και μετά στο Friends.
β)Απ' την νέα οθόνη επιλέγετε το Add κάτω δεξιά.
γ)Κάνετε κλικ στον φακό (Αναζήτηση). Εκεί γράφετε το πρώτο όνομα του χρήστη που θέλετε να κάνετε add. Π.χ. για μένα γράφετε σκέτο Nathan.
δ)Από την λίστα που θα εμφανιστεί, κάνετε κλικ πάνω στον χρήστη που θέλετε και τέλος με το Add Friend επιβεβαιώνετε την εντολή σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
 
Πως θα συμμετάσχετε στο Clan μας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
GTP (GameWorld Team Party) :: Darkfall: Ελληνικά forums :: GTP Clan-
Μετάβαση σε: