GTP (GameWorld Team Party)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
GTP (GameWorld Team Party)

Ελληνική Clan για το Darkfall
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΠαρ Οκτ 08, 2010 1:18 pm

Μετά από πρόταση του Andralin Argoneer την οποία και δεχτήκαμε, από σήμερα το Clan Greece δεν είναι Allied προς τους Argonauts αλλά Friendly. Οι λόγοι είναι οι εξής:
1)Ο Thomais Whitburn, παίκτης των Argonauts και πρώην δικός μας, spamάριζε το Clan Alliance διαφημίζοντας τους Argonauts προς δικούς μας παίκτες. Φεύγοντας, πήρε 8 άτομα απ' τους Greece και τις τελευταίες μέρες είχε προσπαθήσει να πείσει μέχρι στιγμής 4 παίκτες του Clan, από recruits μέχρι και Generals! Ο Andralin το θεώρησε φυσιολογικό να συμβαίνει και συμφώνησε με αυτό λέγοντας χαρακτηριστικά "άμα πάρει όλους τους Greece παρέα καλώς και αυτό". Μέχρι τον Σεπτέμβριο που το Clan είχε 18 actives (περισσότερους απ' τα αλλα ελληνικά Clan), καθώς και δικιά του πόλη που φυσικά συνεχίζει να έχει, κανείς απ' τους Greece δεν πήγε ποτέ στους Argos να τους πει "Ελάτε σε εμάς", ακόμα κι όταν το καλοκαίρι είχαν μείνει online γύρω στα 5 άτομα!

2)Ποτέ δεν έχουμε δεχτεί μέλος άλλου ελληνικού Clan ύστερα από αποχώρηση. Πάντοτε ρωτούσαμε τους άλλους Generals τους λόγους που έφυγε (και θυμάστε πολλά περιστατικά στην Gulghat, τύπου "Xrhstos Gamias" κτλ). Έχουμε δεχτεί μόνο ένα πρώην μέλος των Argonauts που ήταν inactive για 6 μήνες και μπήκε σε εμάς ίσα-ίσα για να παίξει "πιο χαλαρά". Αντίθετα, όταν κάποιο μέλος αποχωρούσε από εμάς, τόσο οι Argonauts όσο και οι Greek Lords, δεν μας ρωτούσαν ποτέ τι συμβαίνει. Το δέχονταν με ευχαρίστηση. Μέχρι σήμερα, οι Argonauts μας έχουν πάρει 10 παίκτες κι οι Greek Lords παλιότερα 4. Ε, αρκετούς χάσαμε έως τώρα.

3)Πριν από λίγους μήνες όταν μέναμε στην Gulghat με τους Argonauts, είχαμε δωρίσει 25.000 stone και 8.000 wood, για την κατασκευή ενός ακόμη Guardtower στην GUlghat. Δηλαδή τα 3/5 των υλικών. Πριν από ένα μήνα, ζητούσα από τον Andralin αν θα μπορούσαν να μας βοηθήσουν να σηκώσουμε ένα 2ο Guardtower στην πόλη το οποίο και έχουμε ανάγκη, μιας και όσοι έρχονται για raid συνήθως δεν φορούν arcane rings. Είπε ότι "Σε λίγες μέρες θα προσφέρουμε 100 building modules" (η αξία των υλικών μας κόστιζε 300, αλλά σκεφτήκαμε πως έστω κάτι είναι κι αυτό). Εδώ κι ένα μήνα λοιπόν, άφηνα διαρκώς μηνύματα στον Andralin και δεν λάμβανα απάντηση για τα 100 modules. Μέχρι που σήμερα μου είπε ότι θα πρέπει να...μιλήσω με όλους τους SG προσωπικά και να συμφωνήσουν όλοι για αυτό. Κάτι το οποίο λογικά δεν πρόκειται να συμβεί ειδικά όταν δέχομαι ειρωνεία από κάποιους SG χωρίς να ξέρω τον λόγο ή να τους έχω κάνει κάτι. Και για να μιλήσουμε κι ανοιχτά τώρα, δεν είναι τυχαίο Βαλάντη το ότι εξαιτίας σου και με όσα έγιναν με Gut Slitter, από 80 actives μείνατε το καλοκαίρι 5-6.

4)Τέλος, η διαφορά των Greece με τους Argonauts είναι ότι δεν θα κάναμε σε καμία περίπτωση Ally με Clan που κάνουν War γιατί έτσι γουστάρουν (βλέπε Snailparty) για να μας gankάρουν σε NPC cities. Εσείς απ' τους Greece που συμβιβάζεστε με τους Snailparty, καλώς κάνετε. "Κολοτούμπα" εμείς απ' την μία μέρα στην άλλη δεν κάναμε κι ούτε θα κάνουμε για να παρακαλέσουμε. Έχουμε μια αξιοπρέπεια.

5)Πέρα, από όλα αυτά, προβλήματα έχουμε και με τους Greek Lords (4-5 άτομα έχουν απομείνει όλοι κι όλοι), όπου οι Generals ζητούν απ' τα μέλη μας να τους κάνουν join. Είναι το ίδιο Clan που στο Race Alliance έβριζε τις μάνες μας κάτι μήνες πριν, για όσους θυμούνται.

6)Στις αρχές Νοεμβρίου, ο Ektoras μπήκε στην Tughri, ζήτησε να πάρει alignment από παίκτη του Clan Greece και μετά ως αντάλλαγμα του έδωσε 20 Greatswords και 4 Greataxes (ranks 40-50). Ρώτησε κιόλας...τάχα μου αδιάφορα πως τα πάει το clan μας κτλ. Εγώ ξέρω μέχρι σήμερα ότι το alignment το ανταλάσσουνε τζάμπα. Καινούργια κόλπα δωροδοκίας τώρα. Προφανώς τα δύο λαμόγια θέλουν να φύγουν κι άλλοι παίκτες απ' το Clan μας, όπως πριν κάτι μήνες που πούλησαν το παραμύθι στους παλιούς συμπαίκτες τους ότι και καλά "το Clan θα διαλυθεί" και τους πήραν μαζί τους.

Thomais και Ektoras μπήκαν στην KOS list και είναι ανεπιθύμητοι στην Tughri. Αυτό ισχύει φυσικά μόνο για τους 2 συγκεκριμένους τύπους οι οποίοι δεν αντιπροσωπεύουν σε καμία περίπτωση το Clan τους. Με τα υπόλοιπα μέλη των Argos δεν ειχαμε ποτέ πρόβλημα στο game και παραμένουν friendly.


Όπως και να 'χει, με λύπη μου χαιρετάω μια συνεργασία ενός Clan που κάποτε στο θέμα της φιλοξενίας μας βοήθησε. Απλά δεν περίμενα ποτέ να μπουν από πάνω τα φράγκα και το activity των παικτών. Παιχνίδι είναι ρε Ελληνάρες, καταλάβετέ το.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nathan Drake στις Δευ Νοε 08, 2010 5:04 pm, 4 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
tolinio
Sergeant
Sergeant



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : κορδελιο

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΠαρ Οκτ 08, 2010 4:54 pm

Ετσι οπως ηρθανε οι καταστασεις και οι εποχες καλυτερα να ειμαστε ο καθενας μονος του και να εχουμε ησυχο το κεφαλι μας....εξαλλου εδω και κατι μηνες δεν ειχαμε και καμια στενη σχεση με τους Αργoναυτες αρα ειτε υπαρχει η συμμαχια ειτε δεν υπαρχει ειναι το ιδιο και το αυτο...Απο την ωρα που χαθηκε η GULGHAT ειμασταν μια εδω και μια εκει....
Τωρα που ο καθενας βρηκε το τσαρδακι του συνεχιζουμε ξεχωριστα αλλα παντα με γλυκια αναμνηση για τα παλια... Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frehley
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2010

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΤρι Οκτ 12, 2010 11:18 am

Nathan Drake έγραψε:
Μετά από πρόταση του Andralin Argoneer την οποία και δεχτήκαμε, από σήμερα το Clan Greece δεν είναι Allied προς τους Argonauts

αλλά Friendly. Οι λόγοι είναι οι εξής:

1)Ο Thomais Whitburn, παίκτης των Argonauts και πρώην δικός μας, spamάριζε το Clan Alliance διαφημίζοντας τους Argonauts προς δικούς μας παίκτες.

Φεύγοντας, πήρε 8 άτομα απ' τους Greece και τις τελευταίες μέρες είχε προσπαθήσει να πείσει μέχρι στιγμής 4 παίκτες του Clan, από recruits μέχρι και Generals! Ο

Andralin το θεώρησε φυσιολογικό να συμβαίνει και συμφώνησε με αυτό

λέγοντας χαρακτηριστικά "άμα πάρει όλους τους Greece παρέα καλώς και αυτό". Μέχρι τον Σεπτέμβριο που το Clan είχε 18 actives (περισσότερους απ' τα αλλα

ελληνικά Clan), καθώς και δικιά του πόλη που φυσικά συνεχίζει να έχει, κανείς απ' τους Greece δεν πήγε ποτέ στους Argos να τους πει "Ελάτε σε εμάς", ακόμα κι

όταν το καλοκαίρι είχαν μείνει online γύρω στα 5 άτομα!

Νομίζω ότι κάθε παίχτης έχει το δικαίωμα της επιλογής Clan και το πως θα θέλει να παίζει, δεν είναι πρόβατα κλεισμένα σε ένα μαντρί , οποίος θέλει να έρθει στους Αργοναύτες είναι δεκτός εφόσον δούμε ότι σέβεται τους συμπαίκτες και τους κάνονες που έχουμε σαν Clan. Πολλά από τα recruits που είχαμε τους είχαμε πει σαν εναλλακτική να πανέ σε σας που είστε του pve έτσι ώστε να μάθουν το game. Από την πρώτη μέρα που έφτιαξες τη clan Greece δεν νομίζω ότι ζήτησες κάτι και δεν σε βοηθήσαμε μέχρι και κανάλι δικό σας είχατε στο ventrilo μας και σας βάλαμε στο forum μας για να ρωτάτε ότι θέλετε.

2)Ποτέ δεν έχουμε δεχτεί μέλος άλλου ελληνικού Clan ύστερα από αποχώρηση. Πάντοτε ρωτούσαμε τους άλλους Generals τους λόγους που έφυγε (και θυμάστε

πολλά περιστατικά στην Gulghat, τύπου "Xrhstos Gamias" κτλ). Έχουμε δεχτεί μόνο ένα πρώην μέλος των Argonauts που ήταν inactive για 6 μήνες και μπήκε σε

εμάς ίσα-ίσα για να παίξει "πιο χαλαρά". Αντίθετα, όταν κάποιο μέλος αποχωρούσε από εμάς, τόσο οι Argonauts όσο και οι Greek Lords, δεν μας ρωτούσαν ποτέ

τι συμβαίνει. Το δέχονταν με ευχαρίστηση. Μέχρι σήμερα, οι Argonauts μας έχουν πάρει 10 παίκτες κι οι Greek Lords παλιότερα 4. Ε, αρκετούς χάσαμε έως τώρα.

Αν κάποιος αποχώρηση από κάποιο clan , έχει τους λογούς του , δεν θα ασχοληθούμε για ποιους λογούς έφυγε , αν θέλει να μπει στην clan μας θα γίνει δεκτός και όπως ανέφερα και πιο πάνω εφόσον δούμε ότι σέβεται τους συμπαίκτες και τους κάνονες που έχουμε σαν Clan θα κάτσει όσο καιρό θέλει. Τώρα αν κάποιος φύγει από τους Greece δεν είναι δικό μας το πρόβλημα άλλα δικό σου και ίσως θα έπρεπε να δεις τι κάνεις λάθος. αν ζητήσει να έρθει στους Αργοναύτες θα είναι δεκτός, δεν μας ενδιαφέρει το τι έκανε μέχρι τώρα το μονό που μάς ενδιαφέρει είναι να σέβεται τους συμπαίκτες και τους κάνονες μας.

3)Πριν από λίγους μήνες όταν μέναμε στην Gulghat με τους Argonauts, είχαμε δωρίσει 25.000 stone και 8.000 wood, για την κατασκευή ενός ακόμη Guardtower

στην GUlghat. Δηλαδή τα 3/5 των υλικών. Πριν από ένα μήνα, ζητούσα από τον Andralin αν θα μπορούσαν να μας βοηθήσουν να σηκώσουμε ένα 2ο

Guardtower στην πόλη το οποίο και έχουμε ανάγκη, μιας και όσοι έρχονται για raid συνήθως δεν φορούν arcane rings. Είπε ότι "Σε λίγες μέρες θα προσφέρουμε

100 building modules" (η αξία των υλικών μας κόστιζε 300, αλλά σκεφτήκαμε πως έστω κάτι είναι κι αυτό). Εδώ κι ένα μήνα λοιπόν, άφηνα διαρκώς μηνύματα

στον Andralin και δεν λάμβανα απάντηση για τα 100 modules. Μέχρι που σήμερα μου είπε ότι θα πρέπει να...μιλήσω με όλους τους SG προσωπικά και να

συμφωνήσουν όλοι για αυτό. Κάτι το οποίο λογικά δεν πρόκειται να συμβεί ειδικά όταν δέχομαι

ειρωνεία από κάποιους SG χωρίς να ξέρω τον λόγο ή να τους έχω

κάνει κάτι. Και για να μιλήσουμε κι ανοιχτά τώρα, δεν είναι τυχαίο Βαλάντη το ότι εξαιτίας σου και με όσα έγιναν με Gut Slitter, από 80 actives μείνατε το

καλοκαίρι 5-6.


Πρώτα από όλα όταν ήσασταν στην Gulghat δεν μας είχες δωρίσει τα υλικά για το guard tower άλλα έβαλες τα 3/5 τον υλικών γιατί νόμιζες ότι θα σωζόσασταν με ένα ακόμα tower που εμείς δεν θέλαμε να κατασκευάσουμε γιατί δεν υπήρχε λόγος, έτσι και αλλιώς η πόλη θα χανόταν επειδή το allιance στο οποίο ήμασταν διαλύθηκε, το activity έπεσε λόγω καλοκαιριού και παραλού που σου το λέγαμε αυτό εσύ ακόμα ήθελες guardtower και μας ζήτησες να βάλουμε τα υπόλοιπα τα οποία και πάλι βάλαμε , μην ξεχνάς ότι μας τα ζήτησες πίσω τα υλικά μετά από 1 η 2 εβδομάδες δεν θυμάμαι ακριβώς άλλα όταν το άκουσα δεν ήξερα τι να πω.
Όσο για την βοήθεια που ζήτησες για το νέα σας πόλη και πάλι δεν θέλαμε να βοήσουμε γιατί σαν clan έπρεπε να αποφασίσουμε το τι θα κάνουμε.
Σαν Αργοναύτες δεν έχουμε ανάγκη από κανένα clan, ότι θέλαμε το βάζαμε σαν στόχο και το πετυχαίναμε σιγά σιγά με την βοήθεια όλων μας , δεν είναι τυχαίο ότι για κάποια περίοδο είχαμε 2 πόλης και 3 hamlet Kai Apo resources άφθονο , 3 grove , 1 Theryl , 1 vel-sel mine και τα καλύτερα mobs του παιχνιδιού "Cairn".
Όσον άφορα τους 80 actives που λες που κάποτε ήταν 135 λόγο των trials που είχαν κυκλοφόρηση και από τους ξένους που είχαμε στην ουσία ήμασταν πάντα 20-30 actives, αποφασίσαμε να είμαστε μονό Greek clan etsi μετά την διάλυση του alliance που έγινε στης αρχές προς μέσα του καλοκαιριού, άλλοι διάλεξαν να μείνουν με τους Sun και άλλοι να πανέ άλλου. Δεν ξέρω τι άκουσες για τον Βαλαντη και για τον Gut άλλα σε καμιά περίπτωση δεν έφταιγαν αυτή.


4)Τέλος, η διαφορά των Greece με τους Argonauts είναι ότι δεν θα κάναμε σε καμία περίπτωση Ally με Clan που κάνουν War γιατί έτσι γουστάρουν (βλέπε

Snailparty) για να μας gankάρουν σε NPC cities. Εσείς απ' τους Greece που συμβιβάζεστε με τους Snailparty, καλώς κάνετε. "Κολοτούμπα" εμείς απ' την μία μέρα

στην άλλη δεν κάναμε κι ούτε θα κάνουμε για να παρακαλέσουμε. Έχουμε μια αξιοπρέπεια.


Έτσι λέγαμε και εμείς και για πολλά άλλα clan το θέμα είναι να καταλάβεις το game και να παρακολουθείς την εξέλιξη του έτσι ώστε να προσαρμόζεσαι εσύ και το clan και να βοηθάς τους συμπαίκτες σου έτσι ώστε να έχουν πάντα κάτι να κάνουν και να συμμετέχουν στα πιο πολλά σημαντικά events του server είτε είναι pve είτε είναι pvp.


Με λύπη μου λοιπόν χαιρετάω μια συνεργασία ενός Clan που κάποτε στο θέμα της φιλοξενίας μας βοήθησε. Απλά δεν περίμενα ποτέ να μπουν από πάνω τα

φράγκα και το activity των παικτών. Παιχνίδι είναι ρε Ελληνάρες, καταλάβετέ το.

Αν νομίζεις ότι το μονό που μας ενδιαφέρει είναι τα φράγκα, υστέρα από όλα αυτά που μπορέσαμε να κάνουμε για σας. τότε δεν έχω τι άλλο να πω , Κάλο gaming.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΤρι Οκτ 12, 2010 2:16 pm

Καταρχήν μπορείς να κάνεις quote το μήνυμα του άλλου χωρίς κόκκινα fonts που βγάζουν μάτι.

frehley έγραψε:
Νομίζω ότι κάθε παίχτης έχει το δικαίωμα της επιλογής Clan και το πως θα θέλει να παίζει, δεν είναι πρόβατα κλεισμένα σε ένα μαντρί , οποίος θέλει να έρθει στους Αργοναύτες είναι δεκτός εφόσον δούμε ότι σέβεται τους συμπαίκτες και τους κάνονες που έχουμε σαν Clan. Πολλά από τα recruits που είχαμε τους είχαμε πει σαν εναλλακτική να πανέ σε σας που είστε του pve έτσι ώστε να μάθουν το game. Από την πρώτη μέρα που έφτιαξες τη clan Greece δεν νομίζω ότι ζήτησες κάτι και δεν σε βοηθήσαμε μέχρι και κανάλι δικό σας είχατε στο ventrilo μας και σας βάλαμε στο forum μας για να ρωτάτε ότι θέλετε.
Καταρχήν δεν "ζητήσαμε" τίποτα ποτέ. Στην Gulghat ήρθαμε μετά από δική σας πρόσκληση ώστε να υπάρχει κάποιος να κάνει defence στην πόλη γιατί οι περισσότεροι ήσασταν Dayar. Δόξα το Θεό, το game το παίζω απ' το launch κι έχουμε δικό μας forum.

frehley έγραψε:
Τώρα αν κάποιος φύγει από τους Greece δεν είναι δικό μας το πρόβλημα άλλα δικό σου και ίσως θα έπρεπε να δεις τι κάνεις λάθος. αν ζητήσει να έρθει στους Αργοναύτες θα είναι δεκτός, δεν μας ενδιαφέρει το τι έκανε μέχρι τώρα το μονό που μάς ενδιαφέρει είναι να σέβεται τους συμπαίκτες και τους κάνονες μας.

Εσείς όταν από 80 actives μείνατε 5 και τσακώθηκαν ο Gut Slitter με τον Razorise, τι έκανες λάθος? Τι έκανε ο Andralin λάθος? Τίποτα. Άρα δεν έχω αντίστοιχα κι εγώ κάτι να αναρωτηθώ. Τσακώθηκαν οι 2 Generals κι αμέσως έπιασε ο φυγάς ο Thomais το Clan να πουλήσει το παραμύθι του.
Αν όμως οι 80 αυτοί πήγαιναν στους Greece (παράδειγμα αναφέρω) τότε θα ερχόσουν κι εσύ στη θέση μου, του να έχει ο Ally σου τους δικους σου παίκτες. Για την ακρίβεια, το να έχεις περισσότερους actives και ξαφνικά να βλεπει να πηγαινουν οι περισσοτερον στον Ally σου, ετσι επειδη 2-3 παλιουρες θελησαν να τα κανουν ολα οικοπεδο. Κι οχι μονο αυτο, αλλα να υπαρχουν και τσατσοι που να spamάρουν το Clan Alliance με μόνο στόχο να διαλύσουν το φιλικό Clan, κι εσύ να καθεσαι να κανεις τον κινεζο για να κερδισεις μελη. Γιατι πανω απ' ολα αυτο σε νοιαζει. Ποιος τα χεζει τα allied Clans? Οι Argonauts να μεγαλωνουν κι ολοι οι αλλοι....

frehley έγραψε:
Πρώτα από όλα όταν ήσασταν στην Gulghat δεν μας είχες δωρίσει τα υλικά για το guard tower άλλα έβαλες τα 3/5 τον υλικών γιατί νόμιζες ότι θα σωζόσασταν με ένα ακόμα tower που εμείς δεν θέλαμε να κατασκευάσουμε γιατί δεν υπήρχε λόγος, έτσι και αλλιώς η πόλη θα χανόταν επειδή το allιance στο οποίο ήμασταν διαλύθηκε, το activity έπεσε λόγω καλοκαιριού και παραλού που σου το λέγαμε αυτό εσύ ακόμα ήθελες guardtower και μας ζήτησες να βάλουμε τα υπόλοιπα τα οποία και πάλι βάλαμε , μην ξεχνάς ότι μας τα ζήτησες πίσω τα υλικά μετά από 1 η 2 εβδομάδες δεν θυμάμαι ακριβώς άλλα όταν το άκουσα δεν ήξερα τι να πω.
Όσο για την βοήθεια που ζήτησες για το νέα σας πόλη και πάλι δεν θέλαμε να βοήσουμε γιατί σαν clan έπρεπε να αποφασίσουμε το τι θα κάνουμε.
Σαν Αργοναύτες δεν έχουμε ανάγκη από κανένα clan, ότι θέλαμε το βάζαμε σαν στόχο και το πετυχαίναμε σιγά σιγά με την βοήθεια όλων μας , δεν είναι τυχαίο ότι για κάποια περίοδο είχαμε 2 πόλης και 3 hamlet Kai Apo resources άφθονο , 3 grove , 1 Theryl , 1 vel-sel mine και τα καλύτερα mobs του παιχνιδιού "Cairn".

Αφου η πολη θα επεφτε, γιατι δεχτηκατε τα υλικα του tower? Πολυ απλα ας μην τα δεχοσασταν.
Κι απο εκει κι επειτα γιατι ο Andralin προσεφερε "και καλα" 100 building modules και μετα τα απεσυρε? Υπαρχει κι ενα θεμα αξιοπρεπειας, την οποια δυστυχως δεν εχετε καποιοι στο Clan. Το να φτασεις απο τους 50 actives (όσοι ήσασταν) στους 5 θέλει μεγάλη προσπάθεια, πραγματικά! Καλο ειναι την ερωτηση του τι πηγε στραβα να την κανετε κι εσεις λιγο στον εαυτο σας. Να φτιαξετε τα Politics ρε αδερφε. Με εμας εγινε κατι πολυ απλο.

frehley έγραψε:
Έτσι λέγαμε και εμείς και για πολλά άλλα clan το θέμα είναι να καταλάβεις το game και να παρακολουθείς την εξέλιξη του έτσι ώστε να προσαρμόζεσαι εσύ και το clan και να βοηθάς τους συμπαίκτες σου έτσι ώστε να έχουν πάντα κάτι να κάνουν και να συμμετέχουν στα πιο πολλά σημαντικά events του server είτε είναι pve είτε είναι pvp.

Η φαση ξερεις ποια ειναι? Οτι τους Snaiparty τους εβριζαν οι δικοι μας και οι δικοι σας και τωρα ειναι στην πολη τους. Οπως επισης τους Argonauts τους εβριζαν οσοι ηταν στους Greece οτι τα πηγε χαλια μαυρα ο Andralin με την Gulghat, οτι ηταν γελοια τα "ψιτ" (whisper) στο Mumble που εκανε και ότι είσαστε αχάριστοι που δεν μας δώσατε εστω ενα μερος απ' το wood και το stone του tower. Και τωρα ολοι αυτοι ειναι στο Clan σας. Γιατι πολυ απλα ετσι ειναι ο 'Ελληναρας'. Της "κολοτουμπας". Εξαιρουνται οι 3 νεοτεροι που ηταν στο Clan μας ένα μήνα.

frehley έγραψε:
Αν νομίζεις ότι το μονό που μας ενδιαφέρει είναι τα φράγκα, υστέρα από όλα αυτά που μπορέσαμε να κάνουμε για σας. τότε δεν έχω τι άλλο να πω , Κάλο gaming.
Χαχα, καλό κι αυτό! Μα αμα δεν σας ενδιέφεραν κι εσάς τα φράγκα, τότε τα "δανεικά" θα τα δίνατε πίσω αγαπητέ!

Καλό gaming και σε σένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
frehley
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2010

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΤρι Οκτ 12, 2010 4:27 pm

Nathan Drake έγραψε:
Καταρχήν μπορείς να κάνεις quote το μήνυμα του άλλου χωρίς κόκκινα fonts που βγάζουν μάτι.

frehley έγραψε:

Νομίζω ότι κάθε παίχτης έχει το δικαίωμα της επιλογής Clan και το πως θα θέλει να παίζει, δεν είναι πρόβατα κλεισμένα σε ένα μαντρί , οποίος θέλει να έρθει στους Αργοναύτες είναι δεκτός εφόσον δούμε ότι σέβεται τους συμπαίκτες και τους κάνονες που έχουμε σαν Clan. Πολλά από τα recruits που είχαμε τους είχαμε πει σαν εναλλακτική να πανέ σε σας που είστε του pve έτσι ώστε να μάθουν το game. Από την πρώτη μέρα που έφτιαξες τη clan Greece δεν νομίζω ότι ζήτησες κάτι και δεν σε βοηθήσαμε μέχρι και κανάλι δικό σας είχατε στο ventrilo μας και σας βάλαμε στο forum μας για να ρωτάτε ότι θέλετε.

Καταρχήν δεν "ζητήσαμε" τίποτα ποτέ. Στην Gulghat ήρθαμε μετά από δική σας πρόσκληση ώστε να υπάρχει κάποιος να κάνει defence στην πόλη γιατί οι περισσότεροι ήσασταν Dayar.


Δόξα το Θεό, το game το παίζω απ' το launch κι έχουμε δικό μας forum.


Εισαι σιγουρος οτι το παιζεις απο το launch ? γιατι με αυτα που ρωταγες δεν σου φαινοταν,
δεν το καταλαβα, lol , αυτο που ειπες για το defence , τι defense να κανεις ρε συ με την αξινα και το τσεκουρι.



frehley έγραψε:

Τώρα αν κάποιος φύγει από τους Greece δεν είναι δικό μας το πρόβλημα άλλα δικό σου και ίσως θα έπρεπε να δεις τι κάνεις λάθος. αν ζητήσει να έρθει στους Αργοναύτες θα είναι δεκτός, δεν μας ενδιαφέρει το τι έκανε μέχρι τώρα το μονό που μάς ενδιαφέρει είναι να σέβεται τους συμπαίκτες και τους κάνονες μας.


Εσείς όταν από 80 actives μείνατε 5 και τσακώθηκαν ο Gut Slitter με τον Razorise, τι έκανες λάθος? Τι έκανε ο Andralin λάθος? Τίποτα. Άρα δεν έχω αντίστοιχα κι εγώ κάτι να αναρωτηθώ. Τσακώθηκαν οι 2 Generals κι αμέσως έπιασε ο φυγάς ο Thomais το Clan να πουλήσει το παραμύθι του.
Αν όμως οι 80 αυτοί πήγαιναν στους Greece (παράδειγμα αναφέρω) τότε θα ερχόσουν κι εσύ στη θέση μου, του να έχει ο Ally σου τους δικους σου παίκτες. Για την ακρίβεια, το να έχεις περισσότερους actives και ξαφνικά να βλεπει να πηγαινουν οι περισσοτερον στον Ally σου, ετσι επειδη 2-3 παλιουρες θελησαν να τα κανουν ολα οικοπεδο. Κι οχι μονο αυτο, αλλα να υπαρχουν και τσατσοι που να spamάρουν το Clan Alliance με μόνο στόχο να διαλύσουν το φιλικό Clan, κι εσύ να καθεσαι να κανεις τον κινεζο για να κερδισεις μελη. Γιατι πανω απ' ολα αυτο σε νοιαζει. Ποιος τα χεζει τα allied Clans? Οι Argonauts να μεγαλωνουν κι ολοι οι αλλοι....

Για ποιους 80 ρε συ , 20-30 actives γιατι δεν το καταλαβαινεις ηταν οι αργοναυτες.
στο ειπα και στο ξαναλεω δεν εγταιγε ο Βαλαντης η ο gut gia to ti egine sto clan
(ο gut εφυγε γιατι πηγαινε για φανταρος και ηθελε να παιζει πιο απλα και να μην ασχλειτε αλλο με τα politics kai alliances ktlp και βασικα ολοι μασ θελαμε να παιξουμε πιο απλα και γιαυτο τα πουλησαμε ολα) και μαλιστα ο τσακωμος ηταν γιατι ενας ξενος βαραγε το mine kai to gankare o βαλαντης[color=orange] και μετα λυθηκε ,
καλοκαιρι ηταν ο κοσμος παει διακοπες , φυγαν οι ξενοι 10-15 ατομα ηταν και αλλοι ελληνες πηγαν στους sun και ειχαμε μεινει γυρω στους 8-10 ατομα.
αν φευγαν ολοι και πηγαιναν στους greece τι εγινε θα ερχομουν και εγω , δεν καταλαβαινω γιατι αυτοι η κοντρα. πρεπει να καταλαβεις οτι ετσι οπως ερχετε ο κοσμος ξαφνικα φευγουν.

frehley έγραψε:

Πρώτα από όλα όταν ήσασταν στην Gulghat δεν μας είχες δωρίσει τα υλικά για το guard tower άλλα έβαλες τα 3/5 τον υλικών γιατί νόμιζες ότι θα σωζόσασταν με ένα ακόμα tower που εμείς δεν θέλαμε να κατασκευάσουμε γιατί δεν υπήρχε λόγος, έτσι και αλλιώς η πόλη θα χανόταν επειδή το allιance στο οποίο ήμασταν διαλύθηκε, το activity έπεσε λόγω καλοκαιριού και παραλού που σου το λέγαμε αυτό εσύ ακόμα ήθελες guardtower και μας ζήτησες να βάλουμε τα υπόλοιπα τα οποία και πάλι βάλαμε , μην ξεχνάς ότι μας τα ζήτησες πίσω τα υλικά μετά από 1 η 2 εβδομάδες δεν θυμάμαι ακριβώς άλλα όταν το άκουσα δεν ήξερα τι να πω.
Όσο για την βοήθεια που ζήτησες για το νέα σας πόλη και πάλι δεν θέλαμε να βοήσουμε γιατί σαν clan έπρεπε να αποφασίσουμε το τι θα κάνουμε.
Σαν Αργοναύτες δεν έχουμε ανάγκη από κανένα clan, ότι θέλαμε το βάζαμε σαν στόχο και το πετυχαίναμε σιγά σιγά με την βοήθεια όλων μας , δεν είναι τυχαίο ότι για κάποια περίοδο είχαμε 2 πόλης και 3 hamlet Kai Apo resources άφθονο , 3 grove , 1 Theryl , 1 vel-sel mine και τα καλύτερα mobs του παιχνιδιού "Cairn".


Αφου η πολη θα επεφτε, γιατι δεχτηκατε τα υλικα του tower? Πολυ απλα ας μην τα δεχοσασταν.
Κι απο εκει κι επειτα γιατι ο Andralin προσεφερε ε"και καλα" 100 building modules και μετα τα απεσυρε? Υπαρχει κι ενα θεμα αξιοπρεπειας, την οποια δυστυχως δεν εχετε καποιοι στο Clan. Το να φτασεις απο τους 50 actives (όσοι ήσασταν) στους 5 θέλει μεγάλη προσπάθεια, πραγματικά! Καλο ειναι την ερωτηση του τι πηγε στραβα να την κανετε κι εσεις λιγο στον εαυτο σας. Να φτιαξετε τα Politics ρε αδερφε. Με εμας εγινε κατι πολυ απλο.

Απλουστατα μας ειχες σπασει το πουτσο

frehley έγραψε:


Έτσι λέγαμε και εμείς και για πολλά άλλα clan το θέμα είναι να καταλάβεις το game και να παρακολουθείς την εξέλιξη του έτσι ώστε να προσαρμόζεσαι εσύ και το clan και να βοηθάς τους συμπαίκτες σου έτσι ώστε να έχουν πάντα κάτι να κάνουν και να συμμετέχουν στα πιο πολλά σημαντικά events του server είτε είναι pve είτε είναι pvp.

Η φαση ξερεις ποια ειναι?
Οτι τους Snaiparty τους εβριζαν οι δικοι μας και οι δικοι σας και τωρα ειναι στην πολη τους.
Οπως επισης τους Argonauts τους εβριζαν οσοι ηταν στους Greece οτι τα πηγε χαλια μαυρα ο Andralin με την Gulghat,
οτι ηταν γελοια τα "ψιτ" (whisper) στο Mumble που εκανε και ότι είσαστε αχάριστοι που δεν μας δώσατε εστω ενα μερος απ' το wood και το stone του tower.
Και τωρα ολοι αυτοι ειναι στο Clan σας. Γιατι πολυ απλα ετσι ειναι ο 'Ελληναρας'. Της "κολοτουμπας". Εξαιρουνται οι 3 νεοτεροι που ηταν στο Clan μας ένα μήνα.


Καταρχας ειναι μαλακια να δινεις τα πρωην μελοι σου, αν θεωρεις οτι ολοι οι πρωην greece ειναι ελληναρες και κολοτουμπες δηλ τους λες μαλακες κτλπ τοτε δεν θα το πω εγω αλλα καταλαβαινεις το τι εισαι εσυ που καρφωνεις ta x-member sou με τετοιο τροπο.


frehley έγραψε:
Αν νομίζεις ότι το μονό που μας ενδιαφέρει είναι τα φράγκα, υστέρα από όλα αυτά που μπορέσαμε να κάνουμε για σας. τότε δεν έχω τι άλλο να πω , Κάλο gaming.[color=black]

Χαχα, καλό κι αυτό! Μα αμα δεν σας ενδιέφεραν κι εσάς τα φράγκα, τότε τα "δανεικά" θα τα δίνατε πίσω αγαπητέ!

ποια δανεικα ρε συ ? ηθελες να φτιαξεις tower και το εφτιαξες με τα 3/5 που λες.
[color=orange]επισης πρεπει να σκεφτεσαι οταν χαλας υλικα για της μαλακιες.


Καλό gaming και σε σένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΤρι Οκτ 12, 2010 5:32 pm

Βαζε πιο μεγάλα fonts την επόμενη φορά! Laughing

frehley έγραψε:
Εισαι σιγουρος οτι το παιζεις απο το launch ? γιατι με αυτα που ρωταγες δεν σου φαινοταν,δεν το καταλαβα, lol , αυτο που ειπες για το defence , τι defense να κανεις ρε συ με την αξινα και το τσεκουρι.

Επαιζα απο το launch με αλλο χαρακτηρα (Dwarf). Οσοι ξερουν ξερουν γιατι αναγκάστηκα να αλλαξω.
Όσο για το defence που λες ειρωνικά, όταν έπεσε η Gulghat ήσασταν 7-8 active Argos κι εμεις γυρω στους 14. Και μάλιστα στο Siege παρά το προχωρημένο της ώρας κατεβάσαμε περισσότερους από εσάς, ενώ εκτός αυτού οι 2 απ' τους δικούς σας ήταν recruits και τους βάλατε με ρόμπα να healάρουνε (έστω δώσε στον newbie ένα 60άρι τόξο ρε αδερφέ! Μα με την ρόμπα?)
Φώναξα τους Dragon Clan να τους ειδοποιήσω για την ώρα.
Έκανα ally με τους RIP.
Έψησα μέχρι και τους Happy Fighters, το οποίο δεν έκατσε, αλλά δεν έχει να κάνει.
Επί ένα μήνα ασχολιόμουν με τα Politics.
Κανείς δεν βγήκε από τους Argonauts μπροστά. Ο Andralin μετά από δική μου πρόσκληση στο Mumble ήρθε να μιλήσουμε με τους άλλους SG, ενώ την ώρα του Siege την κοπάνησε ακριβώς στη μέση.
Κι όλα αυτά όταν μετά το 1ο Siege Stone, φώναζα να κάτσουμε μέσα στην πόλη, να τους παίξουμε με τα towers, να το πάμε για timeout (κι ας βαρέσουμε ενέσεις) και να μη βγούμε παραέξω στο νησί.
Αυτά περί Defence. Smile

[quote="frehley"]στο ειπα και στο ξαναλεω δεν εγταιγε ο Βαλαντης η ο gut gia to ti egine sto clan (ο gut εφυγε γιατι πηγαινε για φανταρος και ηθελε να παιζει πιο απλα και να μην ασχλειτε αλλο με τα politics kai alliances ktlp και βασικα ολοι μασ θελαμε να παιξουμε πιο απλα και γιαυτο τα πουλησαμε ολα) και μαλιστα ο τσακωμος ηταν γιατι ενας ξενος βαραγε το mine kai to gankare o βαλαντης και μετα λυθηκε ,
καλοκαιρι ηταν ο κοσμος παει διακοπες , φυγαν οι ξενοι 10-15 ατομα ηταν και αλλοι ελληνες πηγαν στους sun και ειχαμε μεινει γυρω στους 8-10 ατομα.
αν φευγαν ολοι και πηγαιναν στους greece τι εγινε θα ερχομουν και εγω , δεν καταλαβαινω γιατι αυτοι η κοντρα. πρεπει να καταλαβεις οτι ετσι οπως ερχετε ο κοσμος ξαφνικα φευγουν.[/quote
]
Εφταιγε το καλοκαιρι, εχεις δικιο. Τους χτυπησε η ζεστη (κι ειχε μια ζεστη φετος...) cyclops
Α μάλιστα, αν έφευγαν όλοι κι έμεναν αντίστοιχα ο Andralin κι ο Razorise με κάνα δυο νέους, θα τους έφτυνες κι αυτούς και θα ερχόσουν σε εμάς? Καλή φάση. Μόνο που εγώ θα ρώταγα για ποιο λόγο παίχτηκε όλο αυτό το σκηνικό. Δεν θα άρπαζα τους νέους παίκτες για να αυξήσω τους actives μου και θα έγραφα τον άλλο κανονικά. Έστω θα ρώταγα από περιέργεια τι παίχτηκε να ξέρω ποιος μου έρχεται. Γιατί πρώτα απ' όλα είμαι ανθρωπος και μετά gamer.

frehley έγραψε:
Απλουστατα μας ειχες σπασει το πουτσο

Σιγα μη σπάσεις κάνα αυγό...

frehley έγραψε:
Καταρχας ειναι μαλακια να δινεις τα πρωην μελοι σου, αν θεωρεις οτι ολοι οι πρωην greece ειναι ελληναρες και κολοτουμπες δηλ τους λες μαλακες κτλπ τοτε δεν θα το πω εγω αλλα καταλαβαινεις το τι εισαι εσυ που καρφωνεις ta x-member sou με τετοιο τροπο.

Οπως ειχατε κανει κι εσεις απειρες φορες στο Ventrilo για κατι No Fear ας πουμε?

frehley έγραψε:
ποια δανεικα ρε συ ? ηθελες να φτιαξεις tower και το εφτιαξες με τα 3/5 που λες.
επισης πρεπει να σκεφτεσαι οταν χαλας υλικα για τις μαλακιες.

Ο καθένας όπως στρώνει κοιμάται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
frehley
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2010

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΤρι Οκτ 12, 2010 6:01 pm

Κ Α Λ Η Ν Υ Χ Τ Α
Τ Ο Τ Ε
Κ Α Ι
Ο Ν Ε Ι Ρ Α
Γ Λ Υ Κ Α
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Death Sentence
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΤρι Οκτ 12, 2010 6:51 pm

Είναι κρίμα να βλέπω δυο σοβαρούς ανθρώπους να πέφτουν τόσο χαμηλά.Αυτό που έχω να πω και στους δυο ως σχετικά νέος παίκτης, είναι το εξής.
Στην φάση που βρίσκεται το clan των Argonauts, δεν πιστεύω πως είναι κατάλληλο clan για έναν νέο παίκτη που ενδιαφέρεται να μπει στο παιχνίδι και να μείνει.Δεν έχω ιδέα πως χειρίζεστε το θέμα "νέος παίκτης με trial" αλλα κι εγώ παραδείγματος χάριν όταν άρχισα να παίζω και κοίταξα λίγο τα forum, είδα τρία ελληνικά guild:

Το ένα ήταν οι greek lords,που είδα τον SG τους να βρίζει την μάνα κάποιου στα official forums,οποτε δε το συζητάω καν.

Μετά είδα τους Argonauts.Είδα σοβαρό all around clan με PvP και τα ρέστα (όπως παρουσιάζεστε στο forum πάντα).Σκέφτομαι, αυτό το clan φαίνεται να είναι πολύ καλο και δυνατό,αλλα τι να πάω να κάνω εκεί πέρα μόλις ξεκίνησα να παίζω.

Τέλος, βλέπω "Νέο ελληνικό clan "Greece" με έμφαση στο pve , φιλικό για νέους παίκτες".Όντως διάλεξα το greece και όλα μια χαρά.Μας πήρε ο Nathan γυμνούς και μας έντυσε μας έδωσε όπλα και mounts κλπ, ενδιαφέρθηκε να μας μάθει ότι μπορεί για το πως να επιβιώνουμε και πως να δουλεύουμε τον char μας.

Στην πορεία,πολλά παιδιά που ξεκινήσαμε μαζί,δυνάμωσαν πολύ γρήγορα και αισθάνθηκαν ότι το clan greece δεν τους καλύπτει πια,κι έφυγαν για τους Argonauts.

Αν ήμουν στη θέση του Nathan,αυτό που θα έλεγα θα ήταν : Ok τα παιδιά θέλαν κάτι παραπάνω απ αυτό που έχω να προσφέρω, αν το βρήκαν στους Argonauts καλώς.

Αν ήμουν στη θέση των Argonauts θα έλεγα: Ρε πούστη δες τι ωραία που υπάρχει ένα clan που γεννάει νέους έλληνες παίκτες ,ας το βοηθήσουμε , αφού έχουμε k εμείς συμφέρον.’Aλλωστε έχουμε τόσους καλους παίκτες που ξεκίνησαν εκεί.

Αν ήμουν στη θέση αυτών που έφυγαν από τους greece και πήγαν σε αλλα clan θα έλεγα : Μάνο ξέρεις δε με καλύπτει πια το clan σου, οποτε θα φύγω να πάω σε ένα άλλο που πιστεύω ότι μου ταιριάζει περισσότερο.Thanks για τον κόπο σου και καλή συνεχεια.

Και μεταξύ μας τώρα αν υπάρχουν άτομα που επηρεάζονται έτσι εύκολα και αλλάζουν clan,καλύτερα που έφυγαν.Ξέρετε και οι δυο ότι τέτοια άτομα δε μπορείς να τα εμπιστευθείς και αργά η γρήγορα φεύγουν.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΤρι Οκτ 12, 2010 7:52 pm

Να σημειώσω στα παραπάνω ότι PvP κάνουμε, σε Chaos Cities ή σε Clans που έχουμε War/που μας κάνουν raid. Και μάλιστα το ξέρουν καλά όλοι γιατί το συζητήσαμε στο Mumble, ότι πριν γίνουν όσα έγιναν, είχαμε δηλώσει ότι στα events θα βγαίνουμε μόνο για PvP.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
frehley
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2010

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΤρι Οκτ 12, 2010 8:12 pm

+1 Death Sentence.

ta eipes ola polli wraia.

emeis pantos tha synexizoume ta nea atoma na ta stelnoume stous greece.
Den exoume kanena problima, efoson to thelei kai o neos paiktis , an dialeksi na meinei mazi mas
kai pali tha ton boithisoume opos kanoume panta kai na tou deiksoume ola ta kolpa tou paixnidiou
gia na mporesei na dynamosei kai na mporei na epibiosei se auto to game.
an thelisi pali kapoios na erthei se emas apo opoiodipote allo clan kai pali tha ginei dektos.
h monoi periptwsi pou tha diwktei kapoios apo to clan einai otan den sebete tous kanones kai tous
simpektes mas.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΤρι Οκτ 12, 2010 9:38 pm

frehley έγραψε:
emeis pantos tha synexizoume ta nea atoma na ta stelnoume stous greece.
Που δεν έχετε στείλει ούτε 1 άτομο μέχρι σήμερα αλλά λέμε τώρα. Αντίθετα εμείς...κυριολεκτικά μια ντουζίνα (12). lol!

Μετά από το κόκκινο, το πορτοκαλί και το μπλε, θελω το επόμενο reply να έχει χρώμα φούξια. Παίζει? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
Andralin
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2010

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΠεμ Οκτ 14, 2010 8:49 am


Agaphte Mano,

Den eixa skopo na apanthso kai na doso synexeia se kati pou gia emena den exei noima, alla me ta sxolia sou me anagkazeis na postaro edo merika pragmata.

Παράθεση :

Όσο για το defence που λες ειρωνικά, όταν έπεσε η Gulghat ήσασταν 7-8 active Argos κι εμεις γυρω στους 14. Και μάλιστα στο Siege παρά το προχωρημένο της ώρας κατεβάσαμε περισσότερους από εσάς, ενώ εκτός αυτού οι 2 απ' τους δικούς σας ήταν recruits και τους βάλατε με ρόμπα να healάρουνε (έστω δώσε στον newbie ένα 60άρι τόξο ρε αδερφέ! Μα με την ρόμπα?)
Φώναξα τους Dragon Clan να τους ειδοποιήσω για την ώρα.
Έκανα ally με τους RIP.
Έψησα μέχρι και τους Happy Fighters, το οποίο δεν έκατσε, αλλά δεν έχει να κάνει.
Επί ένα μήνα ασχολιόμουν με τα Politics.
Κανείς δεν βγήκε από τους Argonauts μπροστά. Ο Andralin μετά από δική μου πρόσκληση στο Mumble ήρθε να μιλήσουμε με τους άλλους SG, ενώ την ώρα του Siege την κοπάνησε ακριβώς στη μέση.
Κι όλα αυτά όταν μετά το 1ο Siege Stone, φώναζα να κάτσουμε μέσα στην πόλη, να τους παίξουμε με τα towers, να το πάμε για timeout (κι ας βαρέσουμε ενέσεις) και να μη βγούμε παραέξω στο νησί.
Αυτά περί Defence.
Eimai 35 xronon politikos mhxanikos me 2 agoria 5 kai 2.5 xronon...exo ypoxreoseis pou den mou epitrepoun na mhn paro 2-3 ores ypno to vrady...
NAI efyga sti 05:30 sthn mesh tou siege...alla afou eixe logarei prota o Razorise OPOS EIXA KANONISEI ... Oso gia ta 2 paidia me rompes ...DEN eixan pei pos tha erthoun sto siege kai xekinhsan apo ta elflands kai hrthan me apotelesma na vro thn SYGKENTROSH na tous ntyso apo ta dika mou pragmata 'h tou clan...
Tora ...
gia tous Dragon Clan tous xero prosopika gia pano apo 8 mhnes...opote ....
gia tous Happy Fighters, το οποίο δεν έκατσε, grats
gia tous RIP grats tous eferes...alhtheia pou einai oi RIP tora ...???
Sta politics ta pas poly kala gia to clan sou...exeis mia poly grats...
ayto den shmainei oti ta piges kala gia to diko mas clan (den sto zitisame kiolas)...
apla tha po oti oi Argonauts htan sta parakato alliance mexri tora:
1. Cactus alliance : Mercenery alliance ..fovos kai tromos sthn epoxh tou ...EFAGE olo to death alliance ...epapse na yparxei molis anoixe o NA
2. Dune alliance : Olo to RUBY se lockdown ... epapse na yparxei sta transfers gia ton NA paradidontas ola ta holdings tou stous Argonauts pou ...ta dosame giati..pigame sto...
3. Cairn alliance : OLO TO CAIRN SE lockdown ... epapse na yparxei otan oi SUN to dielysan...
4. Im with stupid : den exoume kanei polla akoma...mono nikhsame tous SUN se 1 siege...tha doume

Opos vlepeis to na vgei 1 SG ton Argonauts mprosta... na paei se 1 mumble...den leei tpt...ME POION MILAEI exei noima...kai to apotelesma pou fernei...
NAI ton Augousto den vgika mprosta...Vgika ton Septemvri kai tora ton Octovri eimaste oloi stous Argonauts ENTHOUSIASMENOI...
Se parakalo loipon mhn asxolisai me ta politics ton Argonauts...kai pali grats gia thn symmaxia me tous NEW kai sthn apoktish ths polis sas.


Eipes kati gia tous NO FEAR...apla tha sou thimiso oti ligo prin to Siege sthn GG to Cairn eixe WAR me DPS kai omos 4 apo tous 6 NO FEAR hrthan gia defense ... (oi alloi 2 den htan online)..Mporei esena na mhn sou leei tpt alla gia kapoion deixnei thn sxesh pou eixame kai exoume...Ta paidia efygan kai kalos na paixoun opou tous aresei
to idio kai gai ta paidia pou pigan stous SUN... ena paixnidi einai ...

Emeis pote den kaname pms gia recruiting se kanenan kai oute tha kanoume...Ta paidia pou irthan apo to Clan sas einai polu kala paidia kai symetexoun se ola ... Prospathoume oloi na ginoume kalyteroi sto PvP kai mazi mas prospathoun kai autoi. Paizoume diaforetiko game apo thn clan Greece...ayto den einai kako...
Otan to playstyle ton argonauts opos diamorfonetai apo thn pleiopsifia den aresei se kapoious mporoun na pane se opoiodhpote Clan theloun...kai tha ta poume sto pedio ths maxhs <---lol

Gia mia PvE clan opos eiste eseis eiste sto kalytero meros tou xarti...enjoy it...have FUN FUN FUN
Gia mia PvP clan opos eimaste emeis eimaste sto kalytero alliance tou xarti...we enjoy it...having FUN FUN FUN

Telos, otan sou ekana thn protash gia ta 100 modules den eixan erthei ta paidia akoma...meta esy arxises kapoia pms se polla atoma apo tous Argos me ...elafros eristiko periexomeno kai mou evalan pago...den apofasizo monos mou...eidika gia ta oikonomika...arxigos einai o Stefanos (Frehley)

Elpizo oi sxeseis mas na apokatastathoun...

Good Game Greece, Have Fun Fun Fun

Andralin Argoneer
S.G. Argonauts


XROMA STO POST ...afou vazoun oloi ..lolo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΠεμ Οκτ 14, 2010 1:02 pm

Andralin έγραψε:
Eimai 35 xronon politikos mhxanikos me 2 agoria 5 kai 2.5 xronon...exo ypoxreoseis pou den mou epitrepoun na mhn paro 2-3 ores ypno to vrady...
Εγω ειμαι 28, δουλευω σε εταιρεια 8ωρο, τα βραδια κανω μια 2η εκτακτη δουλεια και γραφω και απο το σπιτι για εξτρα λεφτα. Με 4 δουλειες τι να συζηταμε? Οκ δεν εχω οικογενεια και παιδια, αλλα siege για την τελευταια πολη σου 1-2 φορες οσο παιζεις το ρημαδοπαιχνιδο θα κανεις. Ας κοιμηθεις 1 ωρα λιγοτερο, δεν τρεχει κατι. Κι εμεις αυπνοι ημασταν.

Andralin έγραψε:
gia tous Dragon Clan tous xero prosopika gia pano apo 8 mhnes...opote ....
gia tous Happy Fighters, το οποίο δεν έκατσε, grats
gia tous RIP grats tous eferes...alhtheia pou einai oi RIP tora ...???
Sta politics ta pas poly kala gia to clan sou...exeis mia poly grats...
ayto den shmainei oti ta piges kala gia to diko mas clan (den sto zitisame kiolas)...
Οταν εγινε το Siege δεν ειχες καν μιλησει με Dragon Clan. Ημουνα ο μονος που καθοτανε απ το πρωι ως το βραδυ κι εμπαινε στα Teamspeak των αλλων για να ερθει η βοηθεια. Ποιες ωρες θα γινουν τα ally και παει λεγοντας. Το οτι προσπαθησα να φερω Happy Fighters παλι "grats" μας λες την στιγμη που δεν επιχειρησες να φερεις κανεναν. Οσο για τους RIP, σκασανε 15 ατομα εκεινη τη μερα, το που ειναι τωρα σε μαρανε ή η βοηθεια την οποια και δεν εκμεταλλεύτηκες? Με 3 towers μεσα στην πολη και με τον περισσοτερο κοσμο που ειχαμε, το siege ανετα εβγαινε με timeout, αρκει να σκιζομασταν με το ξενυχτι.

Andralin έγραψε:
NAI ton Augousto den vgika mprosta...Vgika ton Septemvri kai tora ton Octovri eimaste oloi stous Argonauts ENTHOUSIASMENOI...
Ουυυ κατενθουσιασμενος εισαι. Κι εγω το καλοκαιρι που ησασταν για να το κλεισετε (οπως μου ειπε δικος σας General) αμα σου επαιρνα τους 5-6 που σας ειχανε απομεινει, τωρα δεν θα υπηρχαν καν Argonauts. Γιατι να μην εισαι ενθουσιασμενος? Μια χαρα σας εκατσε. Κι εγω το διασκεδαζω γιατι ολοι αυτοι που σε βριζανε που τα κανατε σκατα με την Gulghat τωρα ειναι στο Clan σου και κανουν τους κινεζους.

Andralin έγραψε:
Se parakalo loipon mhn asxolisai me ta politics ton Argonauts...kai pali grats gia thn symmaxia me tous NEW kai sthn apoktish ths polis sas.
Ρε εγω ασχολουμαι? Εβγαλα μια ανακοινωση για το Clan Greece ωστε να ενημερωθει ο κοσμος τι συνεβη! Απο εκει και περα τι μπαινετε στο forum μας εσυ κι ο Frehley και απαντατε? Σας ζητησα κουβεντουλα και δεν το ξερω? Μπειτε κι ασχοληθειτε με το δικο σας forum.

Τελος, ξερεις να διαβαζεις ή...? "PvE Clan" 100% δεν ειμαστε. Κανουμε PvP και εγραψα πιο πανω το που και πως. Διαβαζε λιγο να μαθαινεις 5 πραγματακια πριν παπαρολογησεις. Οσο για το "καλυτερο μερος του χαρτη" πες μας τωρα οτι στο Yssam δεν εχει PvP να γελασω!! Ακομα και παικτες ημερων το ξερουν αυτο.

Andralin έγραψε:
Telos, otan sou ekana thn protash gia ta 100 modules den eixan erthei ta paidia akoma...meta esy arxises kapoia pms se polla atoma apo tous Argos me ...elafros eristiko periexomeno kai mou evalan pago...den apofasizo monos mou...eidika gia ta oikonomika...arxigos einai o Stefanos (Frehley)
Ειπες οτι θα δωσεις 100 modules "αυριο-μεθαυριο". Να postαρω ολα τα logs με τις συζητησεις μας? Τα παιδια ηρθαν μετα απο 3 εβδομαδες. Αρα τι μου λες τωρα? Εψαχνες την αφορμη και σου εκατσε γαντι.

Οσο περι αποκαταστασης σχεσεων, see 1st topic.

Andralin έγραψε:
enjoy it...have FUN FUN FUN
Andralin έγραψε:
we enjoy it...having FUN FUN FUN
Andralin έγραψε:
Have Fun Fun Fun


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
Andralin
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2010

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΠεμ Οκτ 14, 2010 3:24 pm

Clan Greece,

Sygnomh pou kataxrazome xoro sto forum sas, alla o monos logos pou to kano, einai giati anaferthike to onoma mou kai to onoma ths clan Argonauts sthn opoia eimai melos, mazi me kapoia sxolia pou perieixan orismenes anakriveies.

Prospathisa na sevasto thn filoxenia sto xoro sas kai na mhn provo se meiotikous xarakthrismous para tis epaneilimenes proklhseis pou dextika.

Sas euxristo, den tha xanapostaro sto forum sas.


Kai pali sas euxomai
kalo paixnidi


Andralin Argoneer
S.G. Argonauts




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΠεμ Οκτ 14, 2010 4:20 pm

Aνακρίβειες δεν έγραψα αλλά τα είπα αντικειμενικά, όπως θα τα έλεγε κάθε σύμμαχος ο οποίος τις μέρες εκείνες νοιαζότανε παραπάνω για την πόλη απ' ότι οι ίδιοι οι ιδιοκτήτες της.

Όσο για το θέμα του οτι "δεν ψαχνουμε μελη" (γιατι δεν το σχολιασα πριν) το να διαφημιζεις το Clan σου στο Race Alliance ειναι 100% νομιμο και δεν "ριχνει" καμια εικονα κανενος Clan. Αλλοι παιρνουνε μελη κανοντας το spam, οπως εμεις, κι αλλοι τους μιλουν στα κρυφα για να τους κανουν join, οπως εσεις μεσω του Thomais. Προτιμω την πρωτη μεθοδο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
frehley
Private
Private



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2010

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΠαρ Οκτ 15, 2010 8:06 am

Nathan Drake έγραψε:
Aνακρίβειες δεν έγραψα αλλά τα είπα αντικειμενικά, όπως θα τα έλεγε κάθε σύμμαχος ο οποίος τις μέρες εκείνες νοιαζότανε παραπάνω για την πόλη απ' ότι οι ίδιοι οι ιδιοκτήτες της.
Eιναι λογικο το οτι σου κοστισε που χασαμε την πολη αλλα εμας οχι, ετσι και αλλιως δεν ειχε νοημα αυτοι η [color=indigo]πολη εκει για μας λογου της περιοχης και για τα mobs που εχει εκει (ενα λογο παραπανω που χασαμε κοσμο και μειναν στο Ciarn με τους Sun) . Αν δεν γινοταν το siege η πολη θα πουλιοταν και κατι αλλο ετσι για να το γνωριζεις και να σταματησεις λιγο το κλαμα , πουλωντας την dayar στους Ζ5 ειχαμε εξασφαλιση 2 City siege defenses την οποια δεν χρησιμοποιησαμε επιδει οι z5 δεν προλαβαιναν να μαζευτουν εκεινοι την ωρα και αμα την θελαμε οσο την ηθελες εσυ την Gulghat θα την ειχαμε παρει πισω με την βοηθεια τους την επομενη μερα αλλα προτιμησαμε και αγορασαμε την Angfrost.

Nathan Drake έγραψε:

Όσο για το θέμα του οτι "δεν ψαχνουμε μελη" (γιατι δεν το σχολιασα πριν) το να διαφημιζεις το Clan σου στο Race Alliance ειναι 100% νομιμο και δεν "ριχνει" καμια εικονα κανενος Clan. Αλλοι παιρνουνε μελη κανοντας το spam, οπως εμεις, κι αλλοι τους μιλουν στα κρυφα για να τους κανουν join, οπως εσεις μεσω του Thomais. Προτιμω την πρωτη μεθοδο.

Beware Αργοναυτs Conspiracy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την frehley στις Παρ Οκτ 15, 2010 8:45 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΠαρ Οκτ 15, 2010 8:22 am

frehley έγραψε:
Eιναι λογικο το οτι σου κοστισε που χασαμε την πολη αλλα εμας οχι
Ναι μωρε τωρα, σιγα την πολη. Ενα mine ειχε. Ε ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ! Laughing

frehley έγραψε:
και να σταματησεις λιγο το κλαμα
Ποιο κλαμα βρε, στο ξαναλεω για 2η φορα, βγαλαμε μια ανακοινωση κι εσεις μπηκατε στο forum αλλου Clan να κλαφτειτε. Εμεις παιρνουμε τα steed μας, τα mandrake και τα sulfurια κι ειμαστε κομπλε. Αλλοι κλαιγονται οπως βλεπεις...

frehley έγραψε:
πουλωντας την dayar στους Ζ5 ειχαμε εξασφαλιση 2 City siege defenses την οποια δεν χρησιμοποιησαμε επιδει οι z5 δεν προλαβαιναν να μαζευτουν εκεινοι την ωρα και αμα την θελαμε οσο την ηθελες εσυ την Gulghat θα την ειχαμε παρει πισω με την βοηθεια τους την επομενη μερα αλλα προτιμησαμε και αγορασαμε την Angfrost.
Εσενα περιμενα να μου πεις για τα 2 defences που ειχατε κανονισει με τους 5z. Αλλο ενα Political epic fail! Πες καλυτερα οτι στησατε ποπουδακι εκεινη τη μερα για να μη σας φανε λαχανο. Θα πληρωνατε 2-3 Clans απο 100.000 gold, θα φερναμε Dragon Clan-RIP και τουλαχιστον θα παιζαμε τις οποιες πιθανοτητες ειχαμε. Η θα πεφτατε ηρωιμα εστω. Φυσικα ειδαμε ποσο "βοηθησαν" οι 5z την ημερα του Siege. Ας κατεβαιναν εστω το 1/4 και δεν ηθελες παραπανω. Οσο για το Angfrost, ας μη γελασω. Αφηνεις μια πολη με Mine για να αγορασεις μια με Farm-Quarry και που? Στο νησι που farmαρεις ολη μερα Icejarl και Vilegaunt μεχρι να σιχαθεις να παιζεις Darkfall. Ε μα ημαρτον... Cool

ΥΓ. Επειδη βαριεμαι να κανω edit μηνυματα, στο επομενο reply που θα εχει ειτε μεγαλα fonts ειτε χρωματακια, θα πεφτει delete. Το λεω απο τωρα για να μη λες μετα οτι ειμαστε κι αυταρχικοι.
study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
tolinio
Sergeant
Sergeant



Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : κορδελιο

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΠαρ Οκτ 15, 2010 10:05 am

Συγνώμη που επεμβαίνω σε ξένους αχυρώνες (σαν γνωστό γαιδούρι που είμαι)αλλά θα ήταν καλύτερο να σβηστεί και από τις δύο πλευρές αυτό το post ολοκληρωτικά από το πρώτο μύνημα μέχρι το τελευταίο γιάτι νομίζω ότι θυμώνετε και τσατίζεστε για κάτι ανούσιο......
Το παρελθόν είναι παρελθόν και ότι γίνεται δεν αλλάζει....
Επίσης τζάμπα μαλώνεται για το ποιός την έχει πιο μεγάλη γιάτι χάσατε όλοι....
ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ .....
(για όποιον δεν κατάλαβε ...εμείς στην Χαλκιδική έχουμε τρία πόδια geek alien Twisted Evil Evil or Very Mad rendeer
Ελπίζω να μην παρεξηγιέστε γιατί κανω χαβαλέ και όποιος παρεξηγήθηκε ...ΞΥΔΙ
και αν θέλετε τις μετράμε κιόλας lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathan Drake
Admin
Nathan Drake


Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθήνα

Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.   Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ. EmptyΠεμ Νοε 04, 2010 9:54 pm

Και τα σαμποτάζ του διδύμου καλά κρατούν
Χθες o Ektoras μπήκε στην Tughri, ζήτησε να πάρει alignment από παίκτη του Clan Greece και μετά ως αντάλλαγμα του έδωσε 20 Greatswords και 4 Greataxes (ranks 40-50). Ρώτησε κιόλας...τάχα μου αδιάφορα πως τα πάει το clan μας κτλ.

Εγώ ξέρω μέχρι σήμερα ότι το alignment το ανταλάσσουνε τζάμπα. Καινούργια κόλπα δωροδοκίας τώρα. Προφανώς τα δύο λαμόγια θέλουν να φύγουν κι άλλοι παίκτες απ' το Clan μας, όπως πριν κάτι μήνες που πούλησαν το παραμύθι στους παλιούς συμπαίκτες τους ότι και καλά "το Clan θα διαλυθεί" και τους πήραν μαζί τους.

Thomais και Ektoras μπήκαν στην KOS list και είναι ανεπιθύμητοι στην Tughri. Αυτό ισχύει φυσικά μόνο για τους 2 συγκεκριμένους τύπους οι οποίοι δεν αντιπροσωπεύουν σε καμία περίπτωση το Clan τους. Με τα υπόλοιπα μέλη των Argos δεν ειχαμε ποτέ πρόβλημα στο game και παραμένουν friendly.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkfallgreece.powermmorpg.com
 
Ektoras-Thomais, Greek Lords κτλ.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
GTP (GameWorld Team Party) :: Darkfall: Ελληνικά forums :: GTP Clan-
Μετάβαση σε: